kabaret

Kabaret Hrabi

kabaret

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Bilety na kabaret

Od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane – że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Hrabi

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi

Bardzo dobrze się bawiliśmy! Nie umieraliśmy ze śmiechu ale było bardzo wesoło i na bardzo wysokim poziomie. Hrabi potrafi rozbawić nawet skeczem, w którym nie pada ani jedno słowo. Polecam wszystkim!
To był, jest i długo pewnie jeszcze będzie najlepszy polski kabaret. Polecam każdemu.
długo czekałem, aż Hrabi zjawi się w Olsztynie. wrażenia? świetny występ, ale jak zwykle za "krótki". Polecam wszystkim.
Bardzo mile spędzony czas.
Jestem zachwycona .Mój ulubiony kabaret .Uwielbiam Hrabi ❤️
Występ nie powtarzalny. Bawiłem się świetnie. Polecam.
Jak zwykle niezawodni! 2 godziny dobrej zabawy!
Genialni są ! Mój pierwszy raz ! Uśmiałam się przecudnie !!
Nic dodać nic ująć! Genialna Pani Kołaczkowska ze świetnymi kolegami i wieczór pełen śmiechu.
Jak zwykle najwyższy poziom :):)
Wspaniały występ pełen humoru i interakcją z publicznością
Wspaniałe wydarzenie, artyści na najwyższym poziome.
To są prawdziwi wARIACI. Dawno nie spędziłem tak dobrze 2 godzin. Ich skecze i scenki są prześmieszne. Uwaga SPOILER: Jeśli planowałeś iść do Opery, a nie masz 3-4 godzin wolnego czasu, tu w 2 godzinki dostaniesz pełne streszczenie.... ;-)
Prawie dwie godziny nieprzerwanego szczerego śmiechu. Rewelacja.
Wspaniałą uczta intelektualna, doprawiona dużą dawką humoru. Polecamy z małżonkiem, gdyż byliśmy wniebowzięci przedstawieniem.
HRABI to gwarancja najwyższej jakości i najlepszej zabawy! Kto nie był powinien spróbować choć jeden raz,
Jak zawsze - super poziom
Wspaniale się bawiłam, to najlepszy polski kabaret, daja zawsze z siebie wszystko , na 100%, Joanna Kolaczkowska rewelacyjna jak zawsze, panowie więcej niż super, pierwszy raz choć uwielbiam operę, widziałam i słyszałam Czesława Jakubca, wspaniały głos i gra aktorska , rewelacja, myślę, że powinien na stałe zagościć w Hrabim,, pasują do siebie, czekam na następny występ, poza tym temat występu niby poważny, a jednak można zagrać komediowy, kapitalne występ
Bardzo dobrze się bawiliśmy z mężem..Kabaret inny niż wszystkie.Kupiłam bilety po obejrzeniu kabaretu w telewizji, który był właśnie z takim muzycznym akcentem. Wspaniałe połączenie muzyki z dowcipem. Miałam skojarzenie z kabaretem Starszych Panów. Włączenie muzyka z pianinem i p.Czesława( tenor) strzał w dziesiątkę. Dziękuje:-)))
Doskonała zabawa w miłym towarzystwie, z Kabaretem Hrabi gwarantowany ubaw!Zawsze polecam
Kabaret na 10 .Hrabi jak zawsze na najwyższym poziomie .Sala duszna , gęsto ustawione krzesla . Żadnego dystansu .. Połowa widzów bez maseczek .Brak słów .
Genialny występ!!! Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić.
bardzo fajny program, swietna zabawa i jak zwykle inteligentny humor.
Jak zwykle mnóstwo dobrego humoru a dodatkowo zaskoczenie, że aktorzy mają operowe głosy.
Niestety, w porównaniu do programu (Wady i ważki z kwietnia 2019), straszne obniżenie poziomu. Program ciągnięty "na siłę", bez wcześniejszego polotu. Szkoda czasu...
Wspaniały występ!!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret