kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Syf i Malaria

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Syf i Malaria

Kabaret Hrabi - Syf i Malaria - Bilety na kabaret

Syf i Malaria - tytuł programu coś sugeruje i nie bez powodu! Oj, nie jest to zwykły program. To program - katastrofa, który toczy się jednocześnie w kilku płaszczyznach i wcale nie jest łatwy ani dla widzów, ani dla występujących. Trzeba uważać. W tym programie kabaret Hrabi śmieje się przede wszystkim z siebie - artystów kabaretowych. Nie ma takiego nieszczęścia scenicznego, które by nie dotknęło tego spektaklu, ale artyści dzielnie walczą do samego końca. W tej walce nie ma zwycięzców i przegranych - nie liczy się wynik, liczy się walka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi - Syf i Malaria

Jeżeli ktoś widział wcześniej program \"Kobieta i mężczyzna\" może być zawiedziony. \"Syf i Malaria\" to zupełnie inny rodzaj humoru - taki ocierający się o absurd, śmieszność jest zupełnie nie oczywista. Albo się lubi tego rodzaju kabaret albo nie. Ale trzeba przyznać - Hrabi daje sobie doskonale radę również w takim wydaniu, więc z czystym sumieniem mogę polecić program każdemu, kto ich lubi - na pewno nie będziecie żałować:-)
Wszystko jak zwykle w najlepszym i najcudowniejszym humorze!
Początek trochę zastanawiający ale potem było już tylko świetnie.
profesjonalizm i najwyzsza jakosc
Hrabi nie zawodzi:-)Taniec ze wstążką porażająco piękny;-)Z utęsknieniem czekamy na nowy program i kolejny występ w Lublinie.
Super, super, super i jeszcze raz super :D Nowy program w niekonwencjonalnym ujęciu, często zaskakujący, niezmiennie śmieszny. Sami artyści wypadli świetnie, można było z nimi porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia, co również pisze się na wielki plus :)
Niesamowite przeżycie, niesamowita relacja hrabi-publika. totalna demolka sprawiła, że kabaret cały czas bawi, cały czas tworzy i cały czas jest młody;) NO i pytanie: kiedy następny raz??
FANTASTYCZNE !!!!!!!
W trakcie występu coraz bardziej wciąga
Pani Joanna - nie mam pytań.... wymiata! :)
Świetny program. Kabaret bisował kilka razy, a publiczność nie miała dość- nikt nie chciał opuścić sali :)
Przemega !!! Myślałem że się posikam ze śmiechu. Są najlepsi !!! I sam byłem zaskoczony że i ta PŁASZCZYZNA ;D
bardzo dobry wystep. zreszta jak zawsze:)
Kabaret Hrabi jest moim ulubionym kabaretem, więc nie mogę napisać nic innego, niż to, że było niesamowicie, nieziemsko, genialnie... Mam wszystkie wydane dotychczas ich płyty DVD (całe trzy :P Choć poprzedniej formacji - Potem - już dziewięć), natomiast każdy ich koncert live powala mnie jeszcze bardziej, niż płyty DVD... Artyści nie tylko zaprezentowali kawał dobrego humoru, ale też byli niesamowicie mili (bisowali pięć razy, po występnie rozdawali autografy, rozmawiali z tymi, którzy zostali (stąd też się dowiedziałem od samych artystów, że nowe DVD planują na wiosnę)) Podsumowując, było (powtórzę się) niesamowicie, cudownie i absolutnie magicznie! Czekam na Hrabich w Lublinie (bądź w Bielsku-Białej, jak akurat będę wracał z Lublina, gdzie studiuję, do domu :P ), a jak przyjadą, to na pewno wybiorę się na ich kolejny koncert!
Fantastyczne! Kabaret Hrabi jest moim ulubionym i po raz kolejny mnie nie zawiódł. A to co na scenie wyprawiała Pani Joasia to było najwyższe mistrzostwo. Polecam każdemu.
Na afiszu "Syf i malaria" a na scenie rozpiź*ziel aż miło, dawno nie wróciłem do domu z takim bólem brzucha jak z tego występu. Hrabi jak zwykle dali rade a "Babeczka" z wstążką urwała czaszkę:)
Pełen profesjonalizm artystów, świetnie przygotowania wokalnie i aktorsko. Sala bawiła się prawie 2 godz., normalnie ludzie nie chcieli wyjść. Bisy rewelacyjne.
czzagorski 05.06.2009 11:00
Tradycyjnie wysoki poziom. Czysta przyjemność i maksymalny poziom humoru. Do zobaczenia jak zwykle za rok..., a chciałoby się już jutro.
Vasquez 05.06.2009 06:25
Mnie kabaret Hrabi zachwyca już samym faktem, że jest:) Nowy program fajny, bisy cudowne:)
kszaklaka 04.06.2009 10:58
Nowy program nie był zbyt ciekawy, uśmiechnęłam sie kilka razy, ale nie zaśmiałam ani razu. Poprzedni (Kobieta i meżczyzna) był świetny.
doskonały występ

Polecane z kategorii kabaret