kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Częstochowa Filharmonia Częstochowska | Kupuj Bilety Online

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.
"WADY I WASZKI" to najnowszy program kabaretu HRABI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudownie umieją wykorzystać każdą sytuację do obrócenia jej w żart angażując w to publiczność, która nie przestaje się śmiać przez 1,5h. Wyszliśmy z bólem brzuchów od nadmiaru ich spinania i pełni pozytywnych endorfin.
Kabaret Hrabio jest rewelacyjny! Wydarzenie zorganizowane bezbłędnie w tym dziwnym czasie. Wszystko na 6!
wspaniała zabawa, płakałam ze śmiechu, przepona cały czas pracowała. Było cudnie. Jeśli będzie taka możliwość, to chętnie skorzystam. Warto było czekać
Hrabi jak zwykle genialni! Poczucie humoru najwyższej próby :)
Kabaret Hrabi jak zawsze świetny! Skecze, improwizacje -pełen profesjonalizm. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. :-) Uśmiałam się do łez i bólu brzucha :-D na pewno jeszcze nie raz zawitam z mężem na ich spektaklu :-)
Joanna, Kamil Meyer i Lopez nie zawiedli. Było jak zawsze - przecudnie.
Program rewelacyjny. Hrabi jak zwykle najlepszy !
Cudowny wieczór, Kabaret Hrabi w wyśmienitej formie.
Rewelacyjny kabaret, Joanna najlepsza 😘
Świetny występ kabaretu. Dawno się tak nie uśmiałam. Polecam.
Dziękujemy za świetną zabawę! Wasze poczucie humoru, kunszt i po prostu JAKOŚĆ każdego spektaklu, to niedościgniony wzór dla wielu polskich "kabareciarzy". Nie możemy się doczekać kiedy znów odwiedźcie nasze strony ❤️
Genialny kabaret. Rewelacyjny występ 👍👍👍👍👍
Było super Jeszcze raz bym poszĺa.
rewelacja..no oka nie wykole..świetny występ oraz interakcja z pubicznścią..
Oczywiście rewelacja!!! 😁 Mi oraz żonie podobał się cały spektakl tak, że już nas pod koniec bolała buzia od śmiania się 😁 uważam, że kabaret odgrywa Bardzo śmieszne scenki, często mające odzwierciedlenie w prawdziwym życiu 😁 Świetna improwizacja, no i przedewszystkim śpiew, piosenki ! Jedna lepsza od drugiej 😅😁 co mogę rzec na koniec? 🤔 OKA NIE WYJMIESZ 🤷🏻‍♂️😂😂😂
SUPER :) Gorąco polecam, oczywiście był skecz czy dwa, że myślałem kiedy to się skończy ale całość wyśmienita. Najbardziej podobało mi się jak publiczność podawała słowa i w jakim stylu muzycznym mają to zagrać, piosenka na poczekaniu :) Gorąco Polecam jeszcze raz i czekam na ponowny występ :)
Na kabarecie bawilismy sie czadowo. Super, poszlibysmy jeszcze raz.
Fantastycznie! Ból twarzy z powodu śmiechu gwarantowany!
Cudownie! Wyśmienita zabawa!
2 godziny wspaniałej zabawy. Polecam gorąco!
Rewelacja, genialny popis aktorski i wokalny wszystkich aktorów kabaretu Hrabi. Ciekawe aranżacje. Czekamy na kolejne występy.
Nie byliśmy na występie ponieważ nie zostaliśmy o nim poinformowani.
Wspaniały występ. Wspaniali bardzo utalentowani ludzie. Mimo niedociągnięć organizacyjnych bawiłam się przednie. Pozdrawiam serdecznie.
Pomijając oczywiste walory artystyczne kabaretu Hrabi na pochwałę zasługuje obsługa MDK w Jaworznie. Było miło i radośnie co w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebne. Piękna klimatyzowana sala jak mawiał klasyk. Piękny spektakl kabaretowy z profesjonalnym, indywidualnym podejściem aktorów do publiczności. Po prostu super.
Wyśmienita uczta kabaretowa. Bezcenna interakcja z członkami kabaretu HRABI i wisienka na orcie - udział w skeczu i żółwik z J. Kołaczkowską :)
Wspaniała zabawa.Jak zwykle niezawodni w poprawianiu humoru ludziom.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane