kabaret
Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

kabaret

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Józefów Holiday Inn Warszawa Józefów **** | Bilety na kabaret

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.
"WADY I WASZKI" to najnowszy program kabaretu HRABI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Józefów

Recenzje

Świetna zabawa.Doskonały humor.
Ubaw po pachy :-)
Nie jestem fanką kabaretów, ale Joanna swoim dowcipem spowodowała , że pierwszy raz zdecydowałam się na tę formę rozrywki. Potwierdzam fantastyczny poziom pracy Joanny. Niestety w moim odbiorze panowie daleko odbiegają od jej sposobu wykonania i całe wydarzenie w naszej opinii było bardzo nierówne i mocno osłabione przez scenki z aktywnym udziałem panów. Być może gdyby panowie tworzyli osobny kabaret, byliby ciekawsi, a przy Joannie mocno bledną. Bardzo to nas zawiodło i raczej moe wybierzemy się po raz drugi. Chyba, że Joanna wystąpi prowadząc monolog lub pojawi sie ktoś na rynku kto będzie reprezentował podobny poziom i sposób żartu jak ona.. Nie mniej zaznaczam, że osoby lubiące kabarety, mogły mieć okazje do świetnej zabawy nawet w tym składzie.
Mistrzostwo! Bawiliśmy się rewelacyjnie!
Uwielbiam, są fantastyczni mógłbym ich oglądać częściej.. Dziękuję i pozdrawiam
Wspaniała zabawa jak zawsze! Dziękujemy za bisy!
wspaniała zabawa . Kabaret o duzej kulturze . Potrafią doskonale bawic publicznosc i samych siebie. Goraco polecam.
Bilet na Kabaret Hrabi był prezentem urodzinowym, który okazał się być najlepszym prezentem na świecie! Rewelacyjny występ - już od pierwszych minut sceny pozbawiły mnie tchu. Brawo! Polecam ogromnie :)
Kabaret fantastyczny ! Świetna zabawa - gorąco polecam !
Jak zwykle z Hrabi - rewelacyjnie!!
Hrabi - to po prostu mistrzowie!
Rewelacja !!! gorąco polecam :-)
Świetna zabawa!!! Humor wysokich lotów. Brawa za improwizację i dystans do siebie!!! Pani Joanna - po prostu Klasa!!!
Zajebiscie polecam śmieszne spontaniczne teksty pokazali klasę :)
Świetna zabawa!! Od pierwszej sekundy do ostatniej salwy śmiechu!!!
REWELACJA, dawno sie tak nie usmiałem , polecam wszystkim
Bardzo bardzo bardzo mi się podobało.Polecam wszystkim którzy mają chęć się zrelaksować. Buzia od śmiania boli. Ale warto.😂😂
Rewelacja! Najlepszy kabaret krajowej sceny! Nie mogę się doczekać kolejnych spotkań z artystami. Gorąco polecam!
Bardzo ciekawy występ. Hrabi na najwyższym poziomie.
Kabaret Hrabi jest gwarantem dwóch godzin ciągłego śmiechu, wysoki poziom artystyczny, nie tylko na zasadzie opowiadania żartów, ale aktorsko, wokalnie, z umiejętnością bieżącej improwizacji i kontaktu z widownią, wybitnie wyróżniają się pod tym względem, Pani Joanna jak zawsze wulkan energii, Panowie choć przy tak ekstrawertycznej koleżance trochę z tyłu, też mają swoje 5 minut i powodują salwy śmiechu wśród widowni. Świetny poziom gagów i piosenek - z których część jest improwizowana i wychodzi to rewelacyjnie. Sam program oceniam o oczko niżej, niż niektóre z poprzednich autorstwa tego kabaretu, ale to nadal rozrywka na wysokim poziomie, z punktu widzenia przygotowania autorów bardziej o charakterze teatralnego spektaklu, niż zlepku scenek rodzajowych, a przede wszystkim pełne prostego, acz dobrego humoru, co cenię, to zupełnie nienacechowanego politycznie. Zwierciadło nas samych i naszego życia codziennego, relacji rodzinnych okraszone mocnym uśmiechem i ironią. Mocno polecam.
Re-we-la-cyj-ny występ! Świetna atmosfera, inteligentny humor na wysokim poziomie.
Jak zwykle potężna dawka śmiechu... szczęki bolały..
Było super! Dziekujemy za wspaniały wieczór.
Bawilam sie swietnie :)
Kabaret Hrabi jak zawsze w formie. Doskonała rozrywka.
Kabaret Hrabi jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Tak samo tym razem. Znakomity występ, świetny humor, aktorzy w najwyższej formie! Dziękujemy i czekamy na kolejny program!!!
Rewelacja jak zawsze 😁😁😁
Rewelacyjny występ Kabaretu HRABI. Szczególnie podobały nam się improwizacje , podczas których popłakaliśmy się ze śmiechu :).
Kabaret Hrabi to klasa sama w sobie. Po raz kolejny pokazali świetny program. Niby cały czas o tym samym: o nas i o tym co nam jest najbliższe. Jednak bezprzerwy śmieszą i zachwycają. A p. Joanna.... jakiś ona ma głos! Wspaniały kabaret!
Wspaniały wieczór, mnóstwo dobrej zabawy. Na pewno wybiorę się na kolejny program kabaretu Hrabi :)
WIĘCEJ
ZWIŃ