kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Katowice Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala audytoryjna | Kupuj Bilety Online

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.
"WADY I WASZKI" to najnowszy program kabaretu HRABI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowne wydarzenie! Nie ma to jak zobaczyć skecze na żywo. Salwy śmiechu zaczęły się jeszcze przed wyjściem aktorów na scenę!
Chyba najlepszy program tego kabaretu. Kosmiczna dawka śmiechu.
HRABI- JAK ZAWSZE GENIALNY. JOAŚKA JAK ZWYKLE PRZECHODZI SAMĄ SIEBIE. HRABI DAJE GWARANCJĘ JAKOŚCI I DOBREGO ( NIE PROSTACKIEGO) HUMORU.
Bez zaskoczenia - oczywiście rewelacyjne prawie 2 godziny.
Fantastyczny wieczór, pelen radości i śmiechu. Hrabi to kabaret najlepszy,nie opierający swoich programów na płytkich efektach. To super kwartet bazujący na przemyśleniach, refleksyjny. Rewelacyjny występ z dozą improwizacji, bieżącej reakcji na wydarzenia. Aśka wymiata A wszyscy są kompletni i doskonale się uzupełniają tworząc wspaniały występ. Gratulacje dla całej ekipy.
Było po prostu super. Naturalne zachowanie. Nic sztucznego. Mieliśmy wrażenie jakby dowcipy były na bieżąco wymyślane. Sala dobrze dobrana akustycznie. Bawiliśmy się świetnie. Czekamy na nowy program.
Fantastyczny występ,dawno tak się nie bawiłam,fenomenalna Joanna Kołaczkowska,bardzo życiowe tematy, z wieloma się utożsamiałam i pewnie dlatego tak się uśmiałam.Polecam innym i już nie mogę doczekać się nowego programu
Wczoraj byliśmy z mężem na Wady i Waszki. Rewelacja! Naturalny kontakt z publicznością, super humor, teksty, uśmiałam się do łez. Dwie godziny ani chwili przestoju. Pani Joanna ... jestem Pani wielbicielką-wspaniała i jaki głos ! Polecam bardzo, już mamy bilety na 7 kwietnia :) Zdecydowanie polecam!!!
Najlepsi w każdym calu!
Małgorzata 07.01.2020 19:49
Genialne, wesołe, zabawne, super relaks. Jedyny zarzut, to do organizatorów/gospodarza Buffo . POTWORNY ZADUCH, brak powietrza, szczególnie pod balkonem. Chyba z tego powodu w tym miejscu więcej nie zdecydujemy się na oglądanie Hrabi. Występ BEZ ZARZUTU.
Hrabi - jak zwykle rewelacja.
Wspaniały, błyskotliwy występ. Najlepszy polski kabaret. Bez polityki a śmiesznie i inteligentnie. Szczęki bolały od śmiechu pod koniec. Mistrzowie. Z pewnością wybiorę się na inne występy kabaretu. Panowie super, Pani Joanna-kobieta petarda. Dziękuję za świetny wieczór!!!
Jak zawsze wyśmienity występ. Świetna zabawa i humor. Jestem pod wrażeniem zdolności aktorskich i wokalnych. Jesteście najlepsi. Leon
Pierwszy raz byłem na żywo...Szedłem na kabaret Hrabi i po nowe skecze, których jeszcze nie widziałem .....dostałem Sztukę zjednoczoną w kooperacji i integracji z widzami. Mieniła się śpiewem, pantomimą , chwilową ciszą ....rolowaniem śmiechem.... Jak Świąteczna choinka.....w domowej atmosferze stworzonej przez zespół i wrażliwą widownię. Powoli rozpakowywany prezent okazał się .....lustrem....a w nim to co jest. Od dzisiaj nie opuszczę już Hrabiego....
Znakomity spektakl, świetna zabawa, dużo śmiechu. Znakomite wstawki improwizowane, piosenki z tekstem podstawianym ad hoc (!). Po prostu nie było słabego punktu. Wszyscy, cała czwórka, re-we-la-cyj-ni!
Super, dałabym 10 gwiazdek gdyby była możliwość ☺️
Wspaniałe, niesamowicie trafne teksty - improwizowane w interakcji z publicznością.
Świetny program. Dużo interakcji z publicznością. Polecam
Super atmosfera . Świetnie się bawiliśmy.
Hrabi zaskakuje jak zawsze. Klasa sama w sobie. Duża dawka niesamowitego tekstu, dużo śmiechu i pozytywnych wibracji. Jak ich nie kochać?
Jak zawsze super 😁
Rewelacja! Doskonały humor!
Super kontakt z publicznością.
kris 12.12.2019 13:21
Super zabawa,na wysokim poziomie!!! Polecam!
trochę zabrakło pomysłu, te same oklepane gesty co nie znaczy, że nie były śmieszne. Aśka zawsze śmieszy.
Inteligentny dowcip,bardzo dobry kontakt z publicznością,świetny występ muzyczny= bardzo mile spędzony wieczór.
Każdy to powinien zobaczyć!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Katowice inne wydarzenia