kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Bilety na kabaret

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.
"WADY I WASZKI" to najnowszy program kabaretu HRABI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Przeuroczy wieczór , humor Hrabi nigdy mnie nie zawiódł , za każdym razem bawię się świetnie POLECAM.
Cudownie, chociaż mam tylko jedno zastrzeżenie: siedziałam za daleko!
Byliśmy pierwszy raz na występie naszego ukochanego Hrabi, było wspaniale, świetna atmosfera, artyści nie do zastąpienia, nie zawiedliśmy się!
Kabaret Hrabi to klasa sama w sobie. Dla tych co regularnie pojawiają się na Ich spektaklach nie będzie większego zaskoczenia a jedynie więcej humoru który ta grupa prezentuje od lat. Jest bardzo dobrze a i interakcje z widownią należą do tych przyjemnych i pozytywnie zaskakujących. Co do kabaretu to nie mam żadnych zastrzeżeń, niestety co do organizatora mam i stąd ocena minus jedna gwiazdka. Chodzi o to, że na dwa dni przed wydarzeniem organizator zdecydował o anulowaniu wydarzenia z godziny 17:30 na który pierwotnie byłem zapisany i opłaciłem bilet. Spoko, że poinformował i dał możliwość zwrotu ceny biletów (ale opłaty manipulacyjnej już nie) albo uczestnictwa bez opłat w wydarzeniu o godzinie 20:00. Skorzystałem z drugiej opcji, ale po pierwsze wypełniając nową rezerwację nie mogłem usiąść tam gdzie pierwotnie rezerwowałem miejsce (z 14 rzędu przesunąłem się na 21 rząd) a po drugie potwierdzając te oddalone miejsca poproszono mnie o uiszczenie opłaty tak jakbym miał kupić je na nowo, wróciłem więc do poprzedniej strony i rozpocząłem całą operację od nowa tym razem bez uiszczania opłaty, udało mi się zarezerwować te miejsca. W rezultacie na wydarzeniu była cała sala zajęta (może kilkanaście miejsc było wolnych na parterze), a biorąc pod uwagę stan pandemii i brak maseczek u widzów śmiało mogę obwiniać organizatorów o stwarzanie niebezpieczeństwa. Mógłbym wymienić więcej błędów organizatorów ale trudno, całe szczęście że Hrabi nie zawiódł. Gorąco polecam.
Najlepszy kabaret na świeciee
Kabaret super organizacja beznadziejna w ten sam dzień zmienili godzinę występu i pomimo że miałem kupiony rząd 13 musiałem zmienić na prawie ostatni ponieważ poprzednie bilety z wybranymi miejscami zostały anulowane.
Wraz z osobą towarzyszącą świetnie się bawiliśmy. Kabaret nie obniżył swoich lotów, a Pani Kołaczkowska była wisienką na torcie. Widać, że każdy z artystów wkłada serce w to co robi. Współpraca z publicznością wyśmienita. Dużo śmiechu i zabawy. Polecam!
Wirtuozeria w każdym calu .Na poziomie mistrzowskim, żarty wyważone ,interakcja z publicznością 1000% ,a wykonanie zerwania z facetem w stylu regee zwala z nóg .Kocham ,kocham ,kocham...
Dla mnie bardzo fajnie, rodzina oczekiwała trochę więcej. Sporo pomysłów ciekawych. Występujący jak zwykle bardzo sympatyczną atmosferę budują na sali i mimo koronawirusa było trochę interakcji z publicznością. Zabrakło momentów podczas występu, w których ciężko jest przestać się śmiać (czegoś co się długo wspomina). Ogólnie 4,5/5, polecam :)
Była super zabawa. Rewelacja. Polecam.
Wspaniali ludzie na scenie, rozbawią do łez, uśmiech od ucha do ucha jeszcze długo po występie. 👏👏👏😘
Cudownie umieją wykorzystać każdą sytuację do obrócenia jej w żart angażując w to publiczność, która nie przestaje się śmiać przez 1,5h. Wyszliśmy z bólem brzuchów od nadmiaru ich spinania i pełni pozytywnych endorfin.
Kabaret Hrabio jest rewelacyjny! Wydarzenie zorganizowane bezbłędnie w tym dziwnym czasie. Wszystko na 6!
wspaniała zabawa, płakałam ze śmiechu, przepona cały czas pracowała. Było cudnie. Jeśli będzie taka możliwość, to chętnie skorzystam. Warto było czekać
Hrabi jak zwykle genialni! Poczucie humoru najwyższej próby :)
Kabaret Hrabi jak zawsze świetny! Skecze, improwizacje -pełen profesjonalizm. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. :-) Uśmiałam się do łez i bólu brzucha :-D na pewno jeszcze nie raz zawitam z mężem na ich spektaklu :-)
Joanna, Kamil Meyer i Lopez nie zawiedli. Było jak zawsze - przecudnie.
Program rewelacyjny. Hrabi jak zwykle najlepszy !
Cudowny wieczór, Kabaret Hrabi w wyśmienitej formie.
Rewelacyjny kabaret, Joanna najlepsza 😘
Świetny występ kabaretu. Dawno się tak nie uśmiałam. Polecam.
Dziękujemy za świetną zabawę! Wasze poczucie humoru, kunszt i po prostu JAKOŚĆ każdego spektaklu, to niedościgniony wzór dla wielu polskich "kabareciarzy". Nie możemy się doczekać kiedy znów odwiedźcie nasze strony ❤️
Genialny kabaret. Rewelacyjny występ 👍👍👍👍👍
Było super Jeszcze raz bym poszĺa.
rewelacja..no oka nie wykole..świetny występ oraz interakcja z pubicznścią..
Oczywiście rewelacja!!! 😁 Mi oraz żonie podobał się cały spektakl tak, że już nas pod koniec bolała buzia od śmiania się 😁 uważam, że kabaret odgrywa Bardzo śmieszne scenki, często mające odzwierciedlenie w prawdziwym życiu 😁 Świetna improwizacja, no i przedewszystkim śpiew, piosenki ! Jedna lepsza od drugiej 😅😁 co mogę rzec na koniec? 🤔 OKA NIE WYJMIESZ 🤷🏻‍♂️😂😂😂
SUPER :) Gorąco polecam, oczywiście był skecz czy dwa, że myślałem kiedy to się skończy ale całość wyśmienita. Najbardziej podobało mi się jak publiczność podawała słowa i w jakim stylu muzycznym mają to zagrać, piosenka na poczekaniu :) Gorąco Polecam jeszcze raz i czekam na ponowny występ :)
Na kabarecie bawilismy sie czadowo. Super, poszlibysmy jeszcze raz.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret