Recenzje
Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Recenzje

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Super, super, super! Bawiłam się genialnie. Pani Asia jest najlepsza! Nawet przez chwile nie mozna sie nudzic. Czekam na kolejny program z niecierpliwoscia :)
Fantastyczny występ. Wykonawcy, jak zawsze sympatyczni i pełni uroku osobistego!
Świetny Kabaret, jedyny w swoim rodzaju, uśmialiśmy się do łez. Dobrze wydane pieniądze i udany wieczór ;) Sala bardzo fajna , wszystko widac z kazdego fotela, fajna obsługa.
Świetny występ, doskonałe teksty, piosenki. Dwie godz. ubaw po pachy i do tego bisy. Polecam
Hrabi jak zawsze dowcip na najwyższym poziomie.
Jak zwykle - Hrabi na najwyższym poziomie. Najlepszy polski kabaret.
Przepłakałam 2 godziny... ze śmiechu oczywiście. Są świetnymi kontynuatorami Potem. A Aśka - bezkonkurencyjna, brak słów na opisanie tego wulkanu energii, inteligencji, poczucia humoru, talentu wokalnego i dystansu do siebie.
Też Aśka, ale nie taka fajna 19.05.2019 17:50
Pani Asia Kołaczkowska wraz z kabaretem - genialna, fantastyczna, wspaniała. Dwie godziny wspaniałej zabawy, śmiania się z samego siebie z naszych wad i waszek. Kabaret Hrabi ma genialny dystans do siebie, do tego, że zmieniamy się, grubiejemy, starzejemy się, słowem do życia. Genialne widowisko na dobrym poziomie. Polecam!!!!
Klasa sama w sobie! Bardzo dobry wieczór! Polecam wszystkim bo warto. Kunszt, warsztat, spontaniczność!
Super zabawa, jak zwykle z Hrabi
Super. Hrabi to marka, nie dają kiepskich występów. Kontakt z publicznością niewiarygodny. Polecam!
Kabaret Hrabi nie zawiódł. Humor jakiego można się spodziewać po gigantach kabaretu. Joanna Kołaczkowska wymiata ze swym głosem.
Jak zwykle kupa nie wymuszonego śmiechu.
Hrabi jak zwykle niezawodny. Wspaniały występ, świetny program. Nikt nie jest idealny, każdy ma jakieś wady lub waszki, co świetnie wypunktowali, Polecam!
Na kabaret Hrabi zawsze można liczyć. Humor inteligentny, zero chamstwa, zawsze zabawni, pozytywni, nawiązujący miły kontakt z publicznością i , co równie ważne, z nowym repertuarem. Serdecznie polecam, zawsze.
" Wady i Waszki" program kabaretu Hrabi rewelacja! Polecam. Dwie godziny wspaniałej zabawy, śmiechu i też spojrzenia na własne wady.
Jak zwykle zabawa była przednia! Hrabi są wspaniali, wszystko mnie bolało ze śmiechu. Żal było, kiedy się kończyło. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich talentów. Pięć gwiazdek to za mało. Brakło skali♥