kabaret

Kabaret Jurki

kabaret

Kabaret Jurki

Kabaret Jurki - Bilety na kabaret

Kabaret Jurki - Giżycko | Kupuj Bilety Online

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po "materiał ludzki", rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetna zabawa. Jeden z najlepszych kabaretów. Organizacja bez zastrzeżeń. Ogólnie warto było wziąć udział w imprezie.
było super polecam
Super. Świetnie spędzony czas.
Są fantastyczni. Zawsze na ich występach płaczę ze śmiechu.
Bylo super, fajny kontakt bezposredni z widownia
Świetny program, znakomity kontakt z publicznością. Duża dawka relaksu. Zdecydowanie polecam :-)
Impreza "w porządku" - wiedziałam na co idę i to, czy odpowiada mi humor kabaretu Jurki. Dlatego kupiłam bilety. Gorzej z organizacją sprzedaży biletów. Nie wiem kto zawinił (biletyna.pl czy CK Białogard). Na kupionych przeze mnie miejscach siedziała para mocno starszych ludzi też z biletami na to samo miejsce I co miałam zrobić? Niestety nie byłam sama w takiej sytuacji. Kilka osób, które kupiły bilety tak jak ja przez internet, miało "zajęte swoje miejsca" (podwójnie sprzedane bilety). Nie wiem czyja to wina, nie mniej na początku było "niefajnie". Ostatecznie miałam gdzie siedzieć, jednak poszukiwania wolnych miejsc przez personel CK też nie było przyjemne dla tych stojących, czekających.
Co do artystów, b.dobry występ,wysoki poziom. Co do widzów, niektórym się dłużyło i nie czekali na bisTrochę to nieeleganckie.Słabe nagłośnienie w tym Domu Kultury.
Świetny kabaret. Naprawdę obecnie to obok Hrabi jedyny trzymający poziom (choć Pan Wojtek ma problemy z pionem ;) i kulturę kabaret. Bardzo dobry kontakt z publicznością, wiele żartów sytuacyjnych. Szczerze polecam bo i ja i wszyscy moi znajomi bawiliśmy się wybornie, dwie godziny spędzone z uśmiechem na ustach.
Super zabawa! Szkoda, że tak długo musieliśmy czekać na kolejną wizytę w Świnoujściu (chyba około 7 lat). Pozdrawiam!
Dużo tematyki pogrzebowej, skecze zbytnio wydłużone,przydałaby się jakaś powtórka ze starszego repertuaru.Jednakowoż poziom dobry, polecam
Super zabawa
Wspaniały występ kabaretu Jurki. Bardzo dużo śmiechu. Świetny kontakt z publicznością. Gorąco polecam
Było super. Dwie godziny wesołej zabawy. Fajna interakcja z widownią.
Kabaret Jurki - świetna zabawa, było super. 2 godziny szybko minęły , dwie następne byłoby jeszcze mało. Polecam
Świetnie się bawiliśmy, miło spędzony czas.
Występ na wysokim poziomie, świetnie się bawiliśmy. Polecam!
Było rewelacyjnie 👍👍👍 Polecam w 100%
Sam występ przeciętny ,za to bisy rewelacja.
Było super! Jeden z lepszych kabaretów. Polecam!!!👍👍👍
Rewelacja!!jak zawsze!!
Bardzo mi się podobało, zapraszamy ponownie do Ciechanowa.
Fantastycznie się bawiłam. Serdecznie polecam.
było świetnie, ubaw po pachy:)
Polecam! Świetny występ! Wspaniale reagują na teksty publiczności, szybko się odnajdują w nowej sytuacji. Może trochę za bardzo rozciągnęli środek przedstawienia, za to bisy rewelacja!!!!!
Dwa skecze starsze dwa których nie znalem, szczypta improwizacji ogolnie wyszedlem uchachany plus trzy bisy na koniec :)
Fantastyczna zabawa!!!! Uśmiałam się do łez :)
Było super! Kupa śmiechu .Dobra zabawa. Tak trzymać.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane