kabaret

Kabaret Jurki

kabaret

Kabaret Jurki

Kabaret Jurki - Bilety na kabaret

Kabaret Jurki - Kraśnik | Kupuj Bilety Online

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po "materiał ludzki", rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super, świetny występ :)
Świetny występ!
Było super!!!
Kabaret Czesuaf rewelacja, płakaliśmy ze śmiechu. Jurki niestety poniżej oczekiwań. Dłużyzny w skeczach sprawiały, że akcja siadała i powiewało nudą. Najlepsza część przed rozpoczęciem nagrywania improwizowanego zabawiania publiczności z powodu awarii.
Na kabarecie Jurki bawiłam się świetnie. Jak zwykle zabawni z dużym poczuciem humoru i dystansu do siebie. Podczas występu mieli świetny kontakt z publicznością. Jeżeli miałabym okazję to pójdę na Jurki jeszcze raz .Gorąco polecam.
Bardzo dobry program. Warto było być. Już dawno się tak nie uśmiałam
Kabaret w porządku tylko szkoda , że program nie składał się z nowych skeczy, tak jak napisano w zapowiedzi występu. Skecze dobrze mi znane z TV.
Kabaret był super. Naprawdę polecam 😉
Było wesoło spisali się
Super. Świetnie się bawiłam.
2 godziny pełne śmiechu! super oderwać się od tej szarej rzeczywistości! polecam każdemu!
Świetna zabawa
Super, jeszcze się śmieję:)
Świetny program, mega dużo śmiechu, miło spędzony wieczór
Bardzo fajna rozrywka!!!
Ubaw po pachy.Znakomicie.
Wspaniała impreza, dwie godziny gimnastyki przepony - idealna zabawa. Kabaret Jurki oglądam w telewizji, na żywo jeszcze lepsza zabawa. Polecam !!!
super zabawa interakcja z publicznością exstra
Dobrze się bawiłam :)
Świetna zabawa!
Było super! Ubawiłam się na maksa :))))))
Kabaret Czesuaf oraz kabaret Jurki zaprezentował się na bardzo wysokim poziomie. Uśmiech nie znikał z twarzy na dwóch występach :) Idealna interreakcja z widzem :)
Cudowna zabawa, luźna atmosfera. Polrcsm serdecznie. Pozdrowienia z Kaszub 💙
Zasłużone 5*
Ninkowa 26.01.2020 12:03
Kupno biletów bez problemu,transakcja ekspresowa. Występ rewelacja - nic dodać nic ująć.Polecam w 100% 😀
Było wyśmienicie 😁 Tylko krzesło nieco niewygodne, ale to szczegół przy tak dobrej zabawie.
Fajna zabawa, chociaż dość długa. Super uratowana sytuacja z problemami technicznymi. POLECAM
Bawiliśmy się bardzo dobrze, ogromny aplauz publiczności po zakończeniu spektaklu..polecam
Rewelacja uśmiałam się do łez!
Fantastyczny kabaret. Ponad dwie godziny świetnej zabawy, wypełnione śmiechem do łez, doskonały kontakt z publicznoscią. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Kraśnik inne wydarzenia