Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

kabaret

Kabaret K2 w WCK

kabaret

Kabaret K2 w WCK

Kabaret K2 w WCK - kabaret

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kabaret K2 w WCK

Zabawne postaci, ciekawe tematy, zaskakujące puenty i mnóstwo improwizacji – tego absolutnie nie zabraknie podczas występu Kabaretu K2 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ten zagości na wodzisławskiej scenie z najnowszym programem „Jedziemy po Was” już 4 lutego o 19:30.

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś.

„Jedziemy po Was” to kolejny ich program. Czego może spodziewać się zgromadzona publiczność? Jak zawsze będzie śmiesznie, ostro i nieprzewidywalne. - Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. Nasze żarty nie mają brody, za to mają berewiii – mówią artyści.

  • Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością. – dodają kabareciarze.

Kabaret K2 wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 4 lutego 2024 r. o godzinie 19:30.

Bilety w cenie 69 zł dostępne w kasie WCK oraz online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Kabaret K2 w WCK


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret