kabaret

Kabaret Limo, Kabaret Weźrzesz

kabaret

Kabaret Limo, Kabaret Weźrzesz

Kabaret Limo, Kabaret Weźrzesz - Bilety na kabaret

Kabaret Limo rozśmiesza w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa.
Stworzyli kilka programów: „Limoniada”, „Wersja robocza”, „Program ze zwłoką”, „Za murami, za stosami”, „Miasteczko” i obecnie „Dzielnia”. Wygrali w międzyczasie mnóstwo nagród na wszystkich przeglądach w kraju – do tego stopnia, że przestali się pokazywać na konkursach – no chyba, że w roli gwiazdy.

Kabaret Weźrzesz to objawienie na krajowej scenie kabaretowej. Kiedy grają - zadziwiają pełnym profesjonalizmem, a podczas występu panuje opanowanie spokój. Wszystkie skecze przemyślane, nie brakuje zaskakujących point i melodyjnych piosenek. Kabaret Weźrzesz w niczym nie ustępuje kabaretom, które ostatnimi czasy triumfowały w Polsce, a jednocześnie odnosi spektakularne sukcesy i zdobywa serca publiczności. Fani często porównują ich z taką legendą jak Kabaret POTEM. Czy słusznie ? Weźrzesz zobacz!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Limo, Kabaret Weźrzesz

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret