spektakl Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

spektakl Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy"

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy" - Bilety na spektakl teatralny

Kabaret Młodych Panów - Lany Poniedziałek albo "Góro Tsy" - Dąbrowa Górnicza Pałac Kultury Zagłębia | Kupuj Bilety Online

Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!!

Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak:

To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor).
Janusz Onufrowicz

Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję.

Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania.
Jerzy Bończak

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje.
Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił.
Kabaret Młodych Panów

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Fantastyczny spektakl :)
Super Ja ich poprostu uwielbiam!
super spektakl
Przeczytałam wcześniej opinie na temat tego występu. Dowiedziałam się, że średni. Po obejrzeniu wiem dlaczego. Mało śmieszny i zbyt polityczny. Jednym słowem nie polecam.
Zawiedziona 28.02.2020 13:52
Bardzo miło spędzony czas - Panowie z kabaretu KMP w nowej roli w 100% wielki pozytyw
Super przedstawienie
Wesoły przekaz o zgubnych skutkach nadużywania alkoholu.Bardzo dobra gra aktorów.Polecam
Świetny program, zupełnie inny niż dotychczas. Polecam
Było Super .Polecam
Bardzo słabe show. W pierwszej części ziew. Rozkręciło się trochę po przerwie, ale generalnie widziałem o niebo lepsze występy Młodych Panów . Duże rozczarowanie.
Druga część rewelacja! Pierwsza może ciut przeciągnięta. Bawiłam się świetnie.
Jak zwykle wspaniały występ kabaretu
Rewelacyjny spektakl! Polecam.
Jestem bardzo zadowolona.Nie mogę się doczekać kiedy Kabaret Młodych Panów będzie znowu w Tychach. Dobrze się bawiłam.
Fajne 😄
Kabaret Młodych Panów, jak zawsze, najlepszy! ❤️
Najlepiej wydane pieniądze w tym roku ;-) naprawde polecam !!!!!
Super sztuka
Super spędzone dwie godziny uśmiech na twarzy cały czas bawiłam się wysmienicie
Zdecydowanie wolę KMP w wersji kabaretowej, druga część spektaklu zabawna, pierwsza niestety nieco dołująca, choć widownia w większości się śmiała. Możliwe, że ze względu na wykonywaną pracę za dużo takich historii znam z życia i "w realu" niestety nie są zabawne.
Rewelacyjny występ, świetna organizacja.
Super spektakl, świetna zabawa. Polecam
Jak zawsze miło i wesoło. Polecam !!!
Spektakl bardzo fajny, dałem 4 gwiazdki zamiast 5 - gdyż w moim przekonaniu KMP w wersji KABARETOWEJ jest o tą jedną gwiazdkę wyżej.
W zabawny sposób pokazana nasza rzeczywistość - świetna zabawa.
Super spektakl pełen śmiechu żartu i na czasie. Korulczyk i reszta bandy pierwsza klasa. Ukłony także dla reżysera. Warto zobaczyć
Bardzo ciekawy spektakl. Cieszę się, że kabareciarze zdecydowali się na taką formę rozśmieszania publiczności. Spektakl trał niecałe 2 godziny z jedną przerwą mniej więcej w połowie. Druga część zdecydowanie zabawniejsza. Szczerze polecam!
brydzia012 27.02.2020 10:46
Panowie świetni jak zwykle
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Dąbrowa górnicza inne wydarzenia