Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Jawor Jaworski Ośrodek Kultury | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Bilety na kabaret

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Jawor

Recenzje

Zabawni jak zwykle, bawiliśmy się świetnie.
Ubaw po pachy :)
Niesamowite emocje!!! Panowie są wspaniali :)
KMP to jeden z naszych ulubionych kabaretów. Jak zawsze potrafią rozbawić publiczność do łez. :)
Mega wrażenia , duża dawka humoru
Jak zawsze mistrzowskie wykonanie. Było mega w dzisiejszych czasach oby więcej takij wyjść... polecamy każdemu
Mile spędzony czas, pełen wspaniałego humoru.
Kabaret Młodych Panów zawsze potrafił bawić do łez. Tak było i tym razem. Program "To jest chore" był rewelacyjny. Dwie godziny świetnej rozrywki. Ukazanie naszej służby zdrowia na wesoło, jednak były i elementy prawdziwe. Z życia wzięte.
Swietny program. Super zabawa.
GENIALNE, 10/10, ubaw po pachy gwarantowany ;)
Śmiechowo! Spodziewałem się jednak jakichś nowych skeczy
Było super dużo bardzo dużo śmiechu
Super zabawa
Jak zawsze przecudowni😁bardzo dobrze się bawiliśmy 😁
Rewelacyjny występ !!! uśmiałam się do łez :D :D :D czekam na kolejny występ :D
Młodzi Panowie nie zawiedli. Mimo, że kilka skeczów widziałam już wcześniej, płakałam że śmiechu. Skecz o porwaniu to najlepszy skecz jaki kiedykolwiek widziałam! Inne kabarety mogą się od Was uczyć 🙂
Bawiliśmy się świetnie, jak zwykle zresztą przy tym kabarecie, polecam.
Super !! Polecam
Kabaret Młodych Panów jak zwykle - świetny występ.. Polecam "To jest chore" - terapia śmiechem działa.
Jak zwykle było śmiesznie. Lubię ten kabaret tacy swoi. Tytuł odpowiedni do tej idiotycznej sytuacji noszenia maseczek i całej tej sytuacji.
Fenomenalny występ! Panowie- wielka klasa! Nie było żadnych przerw technicznych, mega BiS! Uśmialiśmy się do łez! 🤣 A organizacja wydarzenia w teatrze w Cieszynie- na bardzo wysokim poziomie, magiczne miejsce. Polecam
Dawno się tak dobrze nie bawiłam , fantastyczny występ
Jak zawsze superrrrr
Najlepszy Kabaret jaki oglądałem 👍Polecam każdemu kto lubi się pośmiać ... Kabaret Młodych Panów potrafi rozbawić człowieka do śmiechu ...Warto się wybrać
w miarę w miarę... troszkę starych odgrzewanych kotletów ,reszta ok sztuki teatralne komediowe jednak dużo lepsze niż kabarety moje subiektywne odczucie oczywiście (może jestem już rozwydrzony :).)
Było super , łzy lały się ze śmiechu cała ekipa mocno się wyluzowała
Bardzo lubię ten kabaret, jednakże program w Bielsku bardzo mnie rozczarował, większość to stare skecze. Niestety rozczarowałam się. Cena biletu nieadekwatna do imprezy
Takiej rozrywki Nam dziś potrzeba !
Występ Artystów jak najbardziej pierwsza klasa !! Za to obsługa pań z BCK stawia wiele do życzenia !!!! Jakby były tam za karę ??? !!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane