kabaret
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

kabaret

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Bilety na kabaret

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Radom Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej | Bilety na kabaret

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

jak zwykle niezły ubaw! Polecam
Z prawie dwugodzinnego występu, śmiałem się , klaskałem i wycierałem pot z czoła oraz łzy z oczu przez 100 minut !!! Majstersztyk kabaret, owacje na stojąco i ... do następnego spotkania. Gorąco polecamy ( ja i żona) ! -:)
Meega !
PROGRAM ŚWIETNY, MIŁO SPĘDZILIŚMY CZAS.
super
rafał 24.05.2019 10:32
Kabaret super ale siedzenia koszmar kto to dopuścił do użytkowania. Dobrze że panowie dali czadu bynajmniej człowiek zapomniał o trud ie siedzenia
Balu411 23.05.2019 22:19
Kabaret Młodych Panów jak zwykle nie zawiódł, świetne skecze, super atmosfera, 2 godziny ciągłego śmiechu. Brawo Panowie!
Paćka 23.05.2019 19:09
Długo czekałam na występ „KABARETU MŁODYCH PANÓW” w pobliżu Konina. W tym roku znów ominęła nas łukiem Kutno - Kalisz – Poznań trasa Ich występów. Wybraliśmy Kalisz ( 60 km ), kupiliśmy bilety i czekaliśmy z mężem kilka miesięcy na dzień występu. Było warto! Nie pamiętam kiedy się tak ubawiliśmy. Dwie bite godziny śmiechu. Większość nowych numerów uzupełnianych w przerwach (na przebranie)krótkimi skeczami. Dwa znane numery uaktualnione, śmieszą jeszcze bardziej. Panowie dwoili się i troili nie dając widzom nawet momentu wolnego od salw śmiechu. Po spektaklu wyszli przed scenę, gdzie spotkali się z widzami: rozdawali autografy, rozmawiali i fotografowali się z fanami. KABARET MŁOYCH PANÓW oglądany w telewizji jest świetny, ale na żywo super i zapada głęboko w pamięć , a ich teksty cytujemy w życiu codziennym. Nie czekając na nowy program, będziemy się już rozglądali gdzie w pobliżu pojawi się KABARET MŁODYCH PANÓW. Może zawitają w Koninie? Nie, trudno pojedziemy nawet dalej . Tego się nie zapomina!
Program ciekawy, nie powtarzał się skecze. Świetny pomysł na bis. Sala niestety duszna, brakowało powietrza.
występ świetny jedyne co można byłoby zmienić to sposób wpuszczania, kolejka do wejścia nie nastawiała pozytywnie do występu
Było super, uaw po pachy. 😀
Wspaniały wieczór. Publiczność dobrze się bawiła i było widać, że artyści również.
BabciaOlka 23.05.2019 11:26
2 godziny świetnej zabawy. Polecam.
mirasz66 23.05.2019 11:06
Bylo cudownie! Mlodzi Panowie najlepsi : )
Rewelacyjnie!!!!! Świetny występ, śmiałam się niesamowicie! Jąkały były najlepsze :-)
Świetny występ
bodzio 23.05.2019 08:39
Popłakałam się, skecz o logopedzie powalił mnie z nóg. Byliśmy całą rodziną i to był wspaniały wieczór. DZIĘKUJEMY!
Było suuuuuper, ubawiłam się do łez 😂😂😂 , polecam 🤗🤗🤗
Wspaniały występ, polecam każdemu. Śmiałam się do łez :)
Występ super dwie godziny śmiechu!!!Polecam wszystkim.Po występie można było dostać autograf i zrobić sobie zdjęcie.Najlepszy kabaret!!!
Było cudownie !!! Po prostu mistrzostwo !!! Rewelacyjne skecze !!! 2 godziny niesamowitego masażu brzucha !!! Wyjście do fanów po występie normalnie Klasa !!! Kabaret Młodych Panów jest Mega !!! Polecam !!!!
Karolcia93600 20.05.2019 15:00
Bawiliśmy się świetnie. Prawie wszystkie skecze nowe. Atmosfer świetna a Panowie z kabaretu mega sympatyczni.Mamy nadzieję na więcej takich wydarzeń w okolicy.
Było suuuper. Chodzę na występy KMP regularnie i nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze nowy program, najlepsze skecze, super efekty świetlne, fajne piosenki, 2 godziny śmiechu i świetnej zabawy. Wszystkim gorąco polecam
super zabawa ale nie odchodzcie od skeczow wczesniejszych
Było super:) dwie godziny śmiechu :)
SUPER SUPER dwie godziny śmiechu
Świetna zabawa. Kabaret Młodych Panów jest najlepszym kabaretem w Polsce. Zakup biletów, rezerwacje, kontakt - wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam.
Było bardzo fajnie i śmiesznie
Dawno nie byłam na tak świetnym programie. Ubawiłam się do łez i to dosłownie. Polecam.
Super zabawa, dobre show, nic dodać nic ująć.
WIĘCEJ
ZWIŃ