kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - To jest chore!

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - To jest chore!

Kabaret Młodych Panów - To jest chore! - Bilety na kabaret

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Słupsk

Recenzje i opinie: Kabaret Młodych Panów - To jest chore!

Świetny występ po prawie dwuletnim oczekiwaniu....
Super występ! Brawa! Gorąco polecamy!
Program stanowi mieszankę skeczy znanych z programów TV przeplatanych nowymi numerami. Jedne i drugie niezmiennie bawią, wywołując niepohamowaną eksplozję śmiechu wśród publiczności. Rewelacyjny skecz o wczasach w Egipcie i niezapomniana marynarka z lusterkami zrobią wrażenie na każdym fanie grupy. A jeśli ktoś nim z jakiegoś powodu jeszcze nie jest, to po obejrzeniu tego spektaklu na pewno się nim stanie!
Było wspaniale!!!!!
Impreza rewelacyjna. Bardzo śmiesznie i zabawnie . Polecam!!!
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Występ udany, jednakże ok. 80% skeczy nie było nowych. Niektóre są nawet sprzed prawie 3 lat. Z uwagi na tak długie oczekiwanie na ten występ mogliby Panowie bardziej się postarać.
Super impreza oby więcej takich
Warunki i organizacja bardzo dobre. Skecze swietne. Polecamy
Jak zawsze super! Wesoło, śmiesznie, świetna zabawa.
Mile spędzony wieczór i dobra zabawa
Jak zwykle było super. Panowie cudowni. Wraz z koleżankami śmiałyśmy się tak, że aż nas brzuchy rozbolały. Gorąco polecam. Czekamy z niecierpliwością na nowe skecze.
Super, rewelacja, gorąco polecamy
Super. Są rewelacyjni.Bardzo fajnie spędzony czas 🙂
Występ bardzo nam się podobał, aktorstwo na najwyższym poziomie, najlepszy kabaret jaki widziałam, na żywo dużo dużo lepiej niż w telewizji, nie żałujemy napewno jak tylko będą na Śląsku to się wybierzemy. Pozdrawiamy😉
Jak zawsze świetny humor, rewelacyjna rozrywka a Panowie bawią do lez.
Panowie są świetni!!! Wymiatają na scenie :)
Z pewnością było wesoło, impreza przykładana kilkukrotnie... ja obecnie w izolacji więc nie było mi dane wziąć udziału.
Uwielbiam chodzić na Kabaret Młodych Panów :) Polecam !
Super 😃😃😃😃😃
Było super !
Super przedstawienie! Artyści dali z siebie wszystko, świetny kontakt z publicznością, żadnych zbędnych przerw czy przerywników, do tego bogaty program i super wykonanie. Sala też bez zastrzeżeń, kameralna, więc każdy dobrze widział. Naprawdę wszystko na 6+
Super spędzony wieczór. Uśmialiśmy się do łez, czekamy na kolejne występy z nowym programem
Jak zawsze rewelacyjnie !!!!!!
Duża dawka śmiechu i dobrej zabawy! Byłam kolejny raz na występie Kabaretu i się nie zawiodłam! 😉 I pamiętajcie: " rzuć wszystko co Cię ogranicza"! 😁😁 Polecam!
sasza61@gmail.com
Świetne
Rewelacyjnie !!!
Zajebisci są lepiej się ogląda na żywo niż w TV 🥰 tyle czekania od Października 2020 ale było warto.
Poprzedni program był o niebo lepszy. Trochę wstyd, że mając prawie dwa lata na dopracowanie czegoś fajnego stać ich było tylko na średnie żarty głównie o podłożu antypedalskim (celowe określenie). Najlepszy był bis, choć niestety już trochę przechodzony. Przed kolejnym zakupem biletów dluuuugo się będę zastanowiać
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret