kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Bilety na kabaret

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Szczecinek SAPiK Kino Wolność | Kupuj Bilety Online

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Szczecinek

Recenzje

Jestem rozczarowana występem. Skecze mało śmieszne, chwilami nudne , nie mogłam się doczekać aż występ się skończy. Panowie zawsze mnie rozbawiali, mieli fajne skecze, a ten program to porażka. Nie warto iść.
To był pierwszy mój udział w imprezie masowej od początku pandemii. Za sam kabaret najwyższa ocena ponieważ mam słabość do Śląska, Ślązaków i lubię Kabaret Młodych Panów! Podobały mi się piosenki :) Wariaci są potrzebni! Podobał mi się skecz organizacji napadu na logopedę :) Chłopaki w tych smutnych czasach naprawdę jesteście potrzebni! Od strony organizacyjnej sali się nie wypowiem, bo wiem że czasy są nadzwyczajne. Zaopatrzyłam się w dobrą maseczkę. Na pewno byłoby lepiej organizować występy na świeżym powietrzu. Wydaje mi się, że nagłośnienie trochę miejscami było złe tzn. zlewały się słowa, niewyraźnie było słychać tekst. Pozdrowienia dla Kabaretu i przyszłych widzów i dla kochanego Śląska :)
Uśmiałam się po uszy. Jeden z lepszych kabaretów. Na pewno wybiorę się nie jeden raz. Poza tym miałam lepsze miejsca niż zakładałam. Polecam :-)
Super zabawa:) Każdemu polecam.Kabaret Młodych Panow -rewelacja.
bylo smiesznie polecam
Stare kotlety odgrzane w nowej panierce....
Świetny występ!!!
SUPER, REWELACJA, UBAW PO PACHY, ŚWIETNA ZABAWA PRZEZ 2 GODZINY, TYLKO JEDEN MINUS BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU GADŻETÓW KABARETU MŁODYCH PANÓW
Petarda
KAROLINA 18.07.2020 08:28
Wszystko super😉
Było świetnie program super kabaret niesamowity
Super zabawa! Jak zawsze na wysokim poziomie. Warto było być pomimo że maseczki przeszkadzaly ..👍👍👍
Super występ. Tego było Nam trzeba
Sebastian 17.07.2020 08:36
Najlepszy polski kabaret. Podziwiam ich inwencję twórczą, świetne aktorstwo, radość życia i poziom zaangażowania w ważne kwestie społeczne, zręcznie opowiedziane pod postacią dowcipu, który nie razi są ordynarnością i mimo oczywistej rubaszności w warstwie "wierzchniej" jest "od podszewki" mądry i wrażliwy. Czapki z głów Panowie!
świetny program
Anita 16.07.2020 13:18
Kabaret jako Gwiazdy pierwsza klasa. Organizacja imprezy totalna klapa. Sala nie przygotowana do takiej imprezy. Ustawienie 18 rzędów siedzeń na jednym poziomie do zobaczenia spektaklu-pomysł idealny. Polecam następnym razem organizatorom "obejrzenie" imprezy z tylnych rzędów. Zobaczą tylko głowy ludzi siedzących z przodu i słupy konstrukcyjne obiektu a nie scenę i gwiazdy na niej. Kolejny temat to nagłośnienie - nikt tego nie pilnuje , nie wysterowuje, głos Gwiazd bardzo często nie do zrozumienia. Kabaret to trzeba przede wszystkim zobaczyć i usłyszeć. Brak efektów wizualnych to jak odbiór radia...
Dwie godziny świetnej zabawy! Polecam z czystym sumieniem!
Bardzo zabawne ale za krótkie.
Wszystko super, ale miejsca siedzące w jednej płaszczyźnie to nie jest dobre, sporo nie widać .
Jestem niezadowolona-ten program nie jest nowy -byłam na nim w lutym 2019. Porażka jeżeli chodzi o miejsce spektaklu -bilety nie były tanie (90 zł) Miały być zachowane miejsca z marca, miałam 5 rząd siedziałam w 7. Numerowanie rzędów zaczynało się od 3 rzędu. Mała sala na taką ilość osób-przecież mamy epidemię... Daję "0" gwiazdek ale musiałam zaznaczyć jedną ,ponieważ system nie puszcza.
Wesoło, z sensem i morałem. Dla nich warto być. Sala spełnia warunki sanitarne.
Spektakl świetny, gorzej z organizacją. Ktoś kto kupuje bilet w pierwszym rzędzie chce w nim siedzieć. Na miejscu okazało się, że stworzono dwa rzędy 0, gdzie w takim przypadku człowiek z 1 ładuje w 3 rzędzie. To bardzo nie profesjonalne.
Bawiłam się doskonale. Dziękuję, za możliwość spędzenia miłego wieczoru
kapitalny program, świetny kontakt z publicznością
Super
Iwona 13.07.2020 23:26
Bawiliśmy się rewelacyjnie. Program przygotowany przez Kabaret Młodych Panów super.
Ffr3d0tk4 13.07.2020 22:34
Występ był super, wesoły i zabawny .
Maria 13.07.2020 21:46
SUPER 👌
Było super! :) KMP jak zwykle najlepszy, co tu dużo mówić :)
Kasiatarzyna 13.07.2020 17:54
Super program
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane