Recenzje
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Recenzje

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Występ super dwie godziny śmiechu!!!Polecam wszystkim.Po występie można było dostać autograf i zrobić sobie zdjęcie.Najlepszy kabaret!!!
Było cudownie !!! Po prostu mistrzostwo !!! Rewelacyjne skecze !!! 2 godziny niesamowitego masażu brzucha !!! Wyjście do fanów po występie normalnie Klasa !!! Kabaret Młodych Panów jest Mega !!! Polecam !!!!
Karolcia93600 20.05.2019 15:00
Bawiliśmy się świetnie. Prawie wszystkie skecze nowe. Atmosfer świetna a Panowie z kabaretu mega sympatyczni.Mamy nadzieję na więcej takich wydarzeń w okolicy.
Było suuuper. Chodzę na występy KMP regularnie i nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze nowy program, najlepsze skecze, super efekty świetlne, fajne piosenki, 2 godziny śmiechu i świetnej zabawy. Wszystkim gorąco polecam
super zabawa ale nie odchodzcie od skeczow wczesniejszych
Było super:) dwie godziny śmiechu :)
SUPER SUPER dwie godziny śmiechu
Świetna zabawa. Kabaret Młodych Panów jest najlepszym kabaretem w Polsce. Zakup biletów, rezerwacje, kontakt - wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam.
Było bardzo fajnie i śmiesznie
Dawno nie byłam na tak świetnym programie. Ubawiłam się do łez i to dosłownie. Polecam.
Super zabawa, dobre show, nic dodać nic ująć.
Zabawa super, jak zwykle jeden z najlepszych kabaretów.
Jak to Kabaret Młodych Panów nie pozwolił się nam nudzić. Program był nowy i świetnie wpisywał się w to co dzieje się w koło nas. Fajnie było zobaczyć Ich na żywo.
Świetnie się bawilismy. Inteligentne żarty oby tak dalej Panowie. Klasa!
Było przezabawnie❤!
Super, nowy program dużo śmiechu
Świetna zabawa na żywo, polecam każdemu zamiast siedzenia przed telewizorem(to nie to samo)
Fenomenalny występ !!!!! Nowe skecze, genialne i co najwazniejsze...po wystepie wyszli do Nas i mogliśmy uzyskać autograf i zdjęcie co inni artyści bardzo rzadko robią. Występ fantastyczny na najwyższym światowym poziomie !!!!!
Było super! Polecam *****
Rewelacja, polecam każdemu.