kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Bilety na kabaret

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących". Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i najwyższy poziom rozrywki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było super, polecamy!!!
Super 😂😂
Ptaku 15.06.2021 15:31
Skecze kaberetu bardzo fajne, choć niektóre mało śmieszne (jak np. Kłótnia z żoną i opowiadanie o holowaniu samochodu).
Klaudia 15.06.2021 10:32
Niestety bardzo średni występ, tylko kilka skeczów było śmiesznych. Dodatkowo bardzo słabe nagłośnienie sali (Teatr Wielki w Łodzi) przyczyniło się do tego, że było ciężko zrozumieć co się dzieje.
Yanek 15.06.2021 09:10
przeszli samych siebie, idziemy jeszcze raz!
sławek 15.06.2021 09:09
Super atmosfera. Nowe pomysły na skecze na wysokim poziomie :)
Świetny występ! Ubawiliśmy się na całego. Cudownie, że same świeże skecze. Polecam wszystkim :)
Rewelacyjny występ
Występ Kabaretu bardzo mi się podobał. Wszystkie skecze były nowe i śmieszne. Nawiązywały do sytuacji w pandemii ale i wyśmiewały nasze przywary. Polecam każdemu, kto lubi się bawić i śmieszą go prawdziwe śmieszne sytuacje i teksty.
Śmiechom nie było końca 😍😍!!!
Bardzo dobry, z energią występ. Polecam!
Najlepszy kabaret wkraju Robert - Górski w najwyżej formie
Jedyny kabaret w Polsce trzymający poziom przez wszystkie lata swej działalności. Nowy program - super. Chyba na jesieni jeszcze raz wpadnę na występ do Bydgoszczy.
Występ Panów i... Pani - super! :-) Prawie 2 godziny śmiechu do łez. Zdecydowanie polecam!
Dużo śmiechu i dobrego humoru po występie, który minął w mgnieniu oka, repertuar nowy i ciekawy
Kupowałam bilety na program "Tego jeszcze nie grali" (bardzo dobry, już go oglądałam i chciałam ponownie), a na miejscu okazało się, że po pandemii kabaret wrócił z nowym programem (biletyna powinna informować o zmianie)- "Za długo panowie byli grzeczni". I ten występ ocenię (muszę w tym miejscu, bo na ten program kupowałam bilety). Powinnam się cieszyć, że zobaczę nowy program, a jednak okazał się on dużo słabszy niż poprzedni, a nawet wszystkie poprzednie- byłam na występach KMN wiele razy i ten moim zdaniem był najsłabszy. Roberta Górskiego uwielbiam od lat, uważam go za jednego z bardziej błyskotliwych autorów skeczów, poczucie humoru idealnie wpasowuje się w moje, ale w tym programie żarty były moim zdaniem na dość niskim poziomie, niejako naciągane. Ani jeden skecz nie rozbawił mnie tak naprawdę (niektóre poprzednie oglądam po raz setny i za każdym razem się śmieję). Zdecydowanie stać chłopaków na więcej. Pani Agata W. na pewno daje radę, mam wrażenie, że w tym programie nie wykorzystano całego jej potencjału. Ogólnie 1,5h występ poniżej poziomu, do którego przyzwyczaił mnie KMN.
REWELACJA !!!!
Nowy program więc i nowe oczekiwania, wyszło bardzo fajnie, niektóre skecze w moim odczuciu będą hitami.
Nie zawiodłem się. Kabaret w formie, choć widać, że po przerwie związanej z pandemią. Najlepsze były skecze wykonane na bis.
jak zawsze ubaw po pachy....czekam na kolejny wystep
Bardzo miło, sympatycznie, zdecydowanie Chłopaki z Moralnego Niepokoju nie wyszli z formy.. Miło, że dołączyła P. Agata :)
Jak.zwykle super z małym minusem za tą nową kobietę (sorki nie pamiętam jak się nazywa) odstawała dość mocno od reszty
Moralny Niepokój jest genialny jak zawsze więc ocena może być tylko jedna...
Fantastycznie
Super występ!
Niesamowity kabaret😍 Ostatni raz widziałam KMN na żywo 10 lat temu ale wciąż są najlepsi! Jedynym minusem jest to, że czas za szybko biegnie na występie i chce się więcej. Pozdrawiam Kabaret Moralnego Niepokoju i dziękuje za wspaniały wieczór ❤️ Pozdrawiam, Beata
Świetny występ, udany wieczór, czas zleciał nie wiadomo kiedy. :) Panowie (i pani) w świetnej formie, kilka razy popłakałam się ze śmiechu! Warto pójść, zwłaszcza po czasie lock downu to naprawdę niesamowite przeżycie. :) Dziękuję KMN!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane