kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bydgoszcz Kinoteatr Adria | Kupuj Bilety Online

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

03.04.2020, 17:00 Kinoteatr Adria
 KUP BILET
03.04.2020, 20:00 Kinoteatr Adria
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Super przedstawienie. Dobra zabawa. Polecam
Niezwykłe niemal 2 godziny (upłynęły niezauważalnie) doskonałej zabawy. "banan" na twarzy permanentny! Nowe skecze jak zawsze inteligentnie oddające codzienność życia! Bardzo dziękujemy za ten wyjątkowy wieczór. Ania i Andrzej
Kabaret Moralnego Niepokoju od lat był moim ulubionym kabaretem, a ich najnowszy program tylko utwierdził mnie w moim stanowisku. Lekkość z jaką zdają się oni przeistaczać obserwowalne w otaczającej nas rzeczywistości zachowania w przezabawne skecze nigdy nie przestała mnie zaskakiwać. Gorąco polecam!
Szczerze wszystkim polecam :D To był bardzo udany wieczór! Od śmiania się bolały mnie policzki - to chyba mówi samo za siebie!!
Rewelacja... Najwyższa klasa i najwyższa liga pollskiego kabaretu. Robert Górski niezastąpiony.
Bardzo fajna impreza po raz drugi już. Rezerwacja biletów prosta w obsłudze.
Prawie padłam ze śmiechu, a mój partner zdecydowanie padł i myślałam, że nie wstanie :)
Cudny czas!!! Śmiech męża bezcenny! Nie zauważyliśmy upływu czasu - na tyle występ nas pochłoną, że całość jakby trwała pół godziny a nie 1,5; :-). Szkoda, ze to co dobre tak szybko mija.
Genialny spektakl, mnóstwo świetnych żartów, mało polityki (prawie w ogóle), żarty dotyczące życia codziennego, rodziny, relacji sąsiedzkich, o kobietach i mężczyznach, o mieście i wsi, o dorosłych i dzieciach, o związkach i rozstaniach... O wszystkim. Prawie.
KMN to najlepszy kabaret na świecie! Profesjonalnie, zabawnie, różnorodnie. Koniecznie widzimy się na następnym występie :)
Wraz z mężem mamy same dobre wrażenia z wieczoru w towarzystwie KMN. Wszystkim serdecznie polecamy!!!
Nowe skecze trzymające dobry poziom. Dobra zabawa :)
Program ok, ale nagłośnienie mogłoby być lepsze.
Fenomenalny, cudownie śmieszny występ. Pan Robert jak zwykle bezbłędny, wprost uwielbiam. Wybór Pani Agaty do kobiecej roli - wyjątkowo celny. Polecam każdemu, kto docenia dowcip Kabaretu Moralnego Niepokoju. Szalenie cenię Was, Panowie i znam Wasze skecze na pamięć. Dziękuję za udany wieczór, za autograf i zdjęcie :)
Coś niesamowitego! Uśmiałam się do łez! Program warty każdych pieniędzy!
Było super, uśmialiśmy się do łez, polecam gorąco!!!!!
Ekstraklasa kabaretowa
Super. Bez paczki chusteczek ani rusz
Super pokaz kunsztu dowcipu. Polecam gorąco.
Super zabawa!
Rewelacja. W zyciu się tak nie uśmiałam
Super! Zrywałam boki ze smiechu. Tego jeszcze nie grali! Ogólnie na sali było dużo smiechu ! Panowie jesteście nie do wyjęcia. Polecam wszystkim!!!
Skecz o dzieciach - amaziing ;)
Jak zawsze fantastycznie!:)
Super ubaw.Byłam pierwszy raz na takim występie i polecam wszystkim.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Bydgoszcz inne wydarzenia