Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali - Gdańsk Scena Teatralna w Domu Technika NOT | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje

rewelacja jak zawsze! polecam :)
polecam dobra zabawa ,naprawdę polecam w tym "trudnym" okresie ,jednak brakowało mi zabawy kabareciarzy z publicznością i brak całego składu tj. p .Mikołaja Cieślaka. Polecam wyjście na kabaret, można się pośmiać i dobrze i miło spędzić czas.
Super teksty, super team, tylko brak Cieślaka.
bylo smiesznie polecam kabaret :)
Występ fenomenalny. Świetnie się bawiliśmy. Polecamy każdemu, szczególnie w tych smutnych czasach.
Bardzo się cieszę, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie mogłam wziąć udział w tym występie. Jak zwykle nie zawiodłam się.
Jak zwykle było super 😊
Robert, przez 2 r, Górski nadal w kabaretowej koronie. Teksty i pomysły skeczów śmieszą do łez, nawet te z lat poprzednich.Ubawiliśmy się i to w ostatniej chwili.
Miał to być cudowny wieczór, na który czekałam 2 miesiące. Niestety w związku z tym, że na imprezę miałam iść z seniorami, próbowałam zwrócić bilety. Pomimo mojej prośby o możliwość zwrotu biletów, gdyż nie mogłam przewidzieć sytuacji epidemicznej, dostałam odnowę z powołaniem się na regulamin. Regulamin nie przewiduje takich sytuacji jak epidemia. Jest to mój ostatni zakup na tej platformie i odradzam każdemu. Kabaret na pewno jak zawsze był cudowny, niestety nie było dane mi się przekonać. Sprawę, moim zdaniem niezgodnych z prawem zapusów regulaminu, zgłoszę swoją drogą Rzecznikowi Praw Konsumenta.
Wieczór pełen usmiechu
Super zabawa. Swietny kontakt kabaretu z publicznością. Polecam
Katarzyna 24.10.2020 09:46
było bardzo fajnie nie pierwszy raz byliśmy pozdrawiamy
Dariusz 24.10.2020 09:01
Rewelacyjny występ. Same nowe skecze. To jest bez wątpienia najlepszy polski kabaret..
Było Suuuuper
Super. Polecam wszystkim.
Zdrowo się pośmiać zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Polecam wszystkim!
Podobało mi się. Szkoda, że nie było możliwości zrobienia zdjęć.
blandyna.gaszka@op.pl
Tego właśnie było mi potrzeba, dużej dawki dobrego humoru. Gorąco polecam.
Przezabawny kabaret, super zabawa. Polecam.
Bardzo przyjemny i wesoły program artystyczny. Śmiechu co nie miara. Niestety sytuacja w związku z pandemia sprawila, ze frekwencja nie mogła byc pelna, ale Reżim sanitarny został w pelni zachowany. Dziękujemy i cieszmy sie ze mogliśmy uczestniczyć w takim wydarzeniu kulturalnym.
Super , świetnie bawiliśmy się, jak zawsze ciekawy i wysoki poziom przedstawienia. Dziękujemy.
było super :) przyjemna odskocznia od tej całej pandemii :)
Wszystko sprawnie zorganizowane. Kabaret, jak zawsze, na wysokim poziomie.
Było super
Super, uśmiałam się jak nigdy 😂
Występ KMN jak zwykle na swoim poziomie. Robert Górski potwierdza, ze na dzień dzisiejszy jest mistrzem w tworzeniu skeczy. 1,5h dobrej zabawy. Ogromny minus dla organizatorów za niepilnowanie i nieprzestrzeganie obowiązujących zaleceń - połowa ludzi na widowni albo nie miała maseczek w ogóle albo miało je na brodzie zamiast na nosie.
Świetny kabaret, wszystkie skecze nowe, ubaw po pachy
Dawno tak się nie ubawiliśmy. Oby jak najczęściej przyjeżdżali do nas!!!
Acia 123 05.10.2020 08:23
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane