kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Super atmosfera, śmiesznie, miło, zabawnie.
Bardzo fajny występ. Choć nie przepadam za kabaretem (mój mąż jest wielkim miłośnikiem) nie ukrywam, że bawiłam się dobrze.
Bawiliśmy się jak zwykle bardzo dobrze 🙂 Bardzo dziękujemy 🙂
Jak zwykle "dali czadu" wspaniały występ zapomnieliśmy o całym świecie. Orły Wy nasze Kochane jesteście najlepszym kabaretem i zawsze na czasie. Wspaniała zabawa, dzięki
Występ genialny. Dziękuję
Super. Gorąco polecam
Wieczór spędzony znakomicie.
Dla mnie najlepszy polski kabaret, od lat boki zrywam. Na żywo są jeszcze lepsi niż w tv. Szczerze polecam...
Doskonała zabawa dzięki dużej dawce humoru i p.Robertowi Górskiemu, który jest nie do podrobienia :)POLECAM wszystkim, którzy cenią dobrą zabawę w tej formie !!!
2 godziny śmiechu. Rewelacja
Przedstawienie 6.10 super, bo tak mądrze wychwycone sprawy bieżące jak genialnie prześmiewczo i inteligentnie przekazane. Sama radość z uczestnictwa w koncercie. Udział Pani Ani Smołowik okrasił występ-nie nalezy jej wypuszczać z rąk. KMN jest najlepszy :)
Program średni. Brak dynamiki. Stać Ich na dużo więcej.
Bardzo dobry kabaret!! Polecam gorąco
Jak zawsze świetni!!! 2 godziny śmiechu do łez. Nowe super skecze.
Świetny program.
Połowa skeczów mało śmieszna
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zawsze na szóstkę w pięcio stopniowej skali. Goście na prawdę wymiatają, myślę że tylko ani mru mru może się z nimi równać , potem długo , długo nic.. Co do organizacji nie ma czego się przyczepić, pomocna obsługa , obiekt zadbany , może trochę krzesła mało wygodne ale to tylko hala sportowa więc nie można wymagać luksusu. Bilety zakupione na "Biletyna.pl" również szybko i bezproblemowo.
Nowa Pani w składzie nie czuje klimatu kabaretu. Śmieje ciągle z tego co mówi Pan Górski. Mam wrażenie że brak jej zaangażowania
Są najlepsi👏👏 Było super😁
Z tego co zaobserwowałem w trakcie występu nie było osoby, która by się nie śmiała. Chyba nie ma lepszej oceny kabaretu 😀
Bardzo miło spędzony czas. Polecam
Najlepszy kabaret w Polsce, świetne teksty . BRAWO.
Wspaniały występ!
WOOOW :))
Występ kabaretu pierwsza liga. Jak zwykle ubaw do łez
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
25.10.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Katowice inne wydarzenia