kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Lipsko Lipskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Lipsko

 

Recenzje

Rewelacja.
Super występ.Beznadziejne siedzenia.
Super zabawa bez polityki 2 godziny śmiechu polecam!!!
Super! Bardzo Nam się podobało. Kabaret Moralnego Niepokoju jak zawsze najlepszy!
Jak zawsze najlepsze skecze na polskiej scenie kabaretowej
Świetny występ.
Cena warta obejrzenia. Super kabaret. Bardzo dobrze się bawiliśmy! Kabaret moralnego niepokoju jest super. Na pewno jeszcze kiedyś się wybierzemy do sceny kulturalnej :)
Najlepszy kabaret który oglądałam. Liczę na więcej takich występów
Katarzyna 04.07.2019 17:08
Jak zwykle wspanialy występ, wszystkie skecze nowe, wspaniale spedzony czas.
Kabaret z życia wzięty 😉
Fantastyczny program :)
Mistrzostwo Świata😁😁😁😁👍🐰👍👍
Było świetnie! Skecze jak zwykle znakomite! Pani Agata Wątróbwska grająca gościnie z KMN to również strzał w dziesiątkę. Mój ulubiony kabaret :) Po występie wszyscy chętnie wyszli do publiczności w celu podpisania płyty z możliwością zrobienia sobie zdjęcia :) Polecam!
Jak zawsze świetnie się bawiłem. KMN - the Best
Wczoraj obejrzałam występ kabaretu Moralnego Niepokoju i mam mieszane uczucia . Było na wstępie powiedziane , że będą tylko nowe kawałki , a już pierwszy skecz o zadaniu domowym był powtórką , bo widziałam go wcześniej , a teleturniej z wiedzy też już był. Teksty w skeczach już nie są takie barwne jak kiedyś .
Najlepszy kabaret w Polsce. Panowie rewelacyjni, szczególnie Robert i Mikołaj. Nowa Pani także na plus. Chyba najlepszy był skecz o dzieciach, płakałam ze śmiechu.
KMP, jak zawsze świetni. Śmiech do bólu brzucha. Wielki szacunek dla P . Roberta, większość skeczy spoczywa na jego barkach
Jak zwykle było śmiesznie, było miło i ze smakiem:)
doszło do tego, że trzeba używać wulgaryzmów i jak najwięcej seksistowskich tekstów żeby było :śmiesznie", szkoda, kiedyś byli inteligentniejsi...
Dobry występ, dużo śmiechu, choć dialogi o dzieciach, raczej nie do płaczu:(
Było w porządku Śmieszne !!!
Fajnie spędzony wieczór. Mogłoby być trochę dłuższe. Większość skeczy fajna i śmieszna. Jedna uwaga, skecz z teleturniej już kabaret grał kilka razy w TV (był pokazywany w TV), ten miał może lekko zmienione postacie (chociaż nie jestem pewien) ale cały skecz był dość przewidywalny bo znany
Rewelacyjna zabawa!
Występ petarda! Robert Górski jak zwykle wymiatał. Nie wiem co On bierze ale podczas improwizacji nawet swoich kolegów rozbawiał tak, że nie potrafili ukryć swojego śmiechu i te Jego wstawki kąśliwe no Mistrz!
Doskonały program, inteligentny ale dopasowany do lużnej atmosfery wakacji. Cała sala śmiała się przez cały czas. Dodatkową atrakcją była możliwośc zrobienia sobie zdjęcia z członkami zespołu, bardzo to doceniam.
WIĘCEJ
ZWIŃ
 

Polecane

 

Lipsko inne wydarzenia