kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Starogard Gdański Hala OSiR | Kupuj Bilety Online

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było gruboooo, inaczej niż w TV, pewnie z 30% by nie puścili ;), mega się bawiliśmy !!!
Przedstawienie klasa. Warto było wydać kilka złotych 😁 wspaniały wieczór.
Śmialiśmy się z samych siebie. Na scenie to nasze dzieci, my sami . Niestety! Doskonały występ całego zespołu z Górskim na czele.
Bywalczyni Kużni 22.10.2019 20:36
Super kabaret, Robert Górski niedościgniony, a całość w miłym, klimatycznym miejscu z pysznym jedzeniem. Uczta dla ducha i ciała
Występ wspaniały 😀 Śmiech fo rozpuku. Nowe skecze. Wspaniałe śmieszne teksty. Super zabawa. Poziom doskonały Kabaret Moralnego Niepokoju jest jak wino. Miejsce wystepu i obsluga na wysokim poziomie. Jedzenie pyszne
Spektakl fenomenalny 😁😁😁 Jedyna uwaga do organizatorów-zła organizacja zakupu biletów, można się łatwo pomylić pomiędzy zakupem w układzie teatralnym a przy stolikach.
Bardzo udana
Najlepszy kabaret w kraju. Świetne, inteligentne przedstawienie. Niwy program, a na bis klasyka. Polecam!!
Marcin2041 22.10.2019 10:02
Spędziliśmy miły wieczór. Nowe nieznane skecze, dobre jedzonko.
Jak zwykle cudowny występ. Zabrakło jednak spotkania z publicznością na które liczyłam. Ps. Panie Mikołaju wolę Pana bez brody... 😉
Świetna zabawa
Super występ. Same nowości. Jestem bardzo zadowolony
Super atmosfera, śmiesznie, miło, zabawnie.
Bardzo fajny występ. Choć nie przepadam za kabaretem (mój mąż jest wielkim miłośnikiem) nie ukrywam, że bawiłam się dobrze.
Bawiliśmy się jak zwykle bardzo dobrze 🙂 Bardzo dziękujemy 🙂
Jak zwykle "dali czadu" wspaniały występ zapomnieliśmy o całym świecie. Orły Wy nasze Kochane jesteście najlepszym kabaretem i zawsze na czasie. Wspaniała zabawa, dzięki
Występ genialny. Dziękuję
Super. Gorąco polecam
Wieczór spędzony znakomicie.
Dla mnie najlepszy polski kabaret, od lat boki zrywam. Na żywo są jeszcze lepsi niż w tv. Szczerze polecam...
Doskonała zabawa dzięki dużej dawce humoru i p.Robertowi Górskiemu, który jest nie do podrobienia :)POLECAM wszystkim, którzy cenią dobrą zabawę w tej formie !!!
2 godziny śmiechu. Rewelacja
Przedstawienie 6.10 super, bo tak mądrze wychwycone sprawy bieżące jak genialnie prześmiewczo i inteligentnie przekazane. Sama radość z uczestnictwa w koncercie. Udział Pani Ani Smołowik okrasił występ-nie nalezy jej wypuszczać z rąk. KMN jest najlepszy :)
Program średni. Brak dynamiki. Stać Ich na dużo więcej.
Bardzo dobry kabaret!! Polecam gorąco
Jak zawsze świetni!!! 2 godziny śmiechu do łez. Nowe super skecze.
Świetny program.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Starogard gdański inne wydarzenia