kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Bilety na kabaret

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących". Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i najwyższy poziom rozrywki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Moralnego Niepokoju

Bilety

Brak wydarzeń w: Ustronie Morskie

Brak wydarzeń w: Ustronie Morskie

Recenzje Kabaret Moralnego Niepokoju

W 100% premierowy program. 2 godziny śmiechu. Bardzo dziękuję i polecam!
Wyśmienite! Wyśmienite!
Świetny program, Panowie są w rewelacyjnej formie!
Świetna zabawa, jak zawsze z tym grupą
Dobra zabawa, ale to już nie ten KMN co kiedyś
Super
Panowie (i jedna Pani😉)jak zwykle fantastyczni! ❤️
Super !
Super. Duża dawka śmiechu!
Czad polecam
Występ podzielony został na dwie części i według mnie jakościowo także. Dobrą i lepszą w tej kolejności. Skecz na BIS super. Polecam
Duża dawka śmiechu. Tego programu jeszcze nie widziałam. Polecam :-)
Panowie i Pani jak zwykle w super formie . Miło spędzony wieczór . Tylko 4 gwiazdki ponieważ kilka skeczy już widziałem w telewizji a to podobno nowy program . Do tej pory skecze z nowych programów pojawiały się w telewizji po ok. roku . Ale i tak polecam bo oglądanie na żywo jest 100 razy lepsze od siedzenia przed telewizorem .
Świetnie się bawiłem, aż do łez. Brawo.
Płakałam ze śmiechu. Rzeczywiście zbyt długo Panowie byli grzeczni. Super. Wszystkim polecam :)
Bardzo fajny, dwugodzinny program. Praktycznie nie było żadnego słabego skeczu, zdecydowaną większość można ocenić 8-9/10. Co klasa kabaretu to klasa.
Przedstawienie super bardzo źle że sala nie była klimatyzowana i nie egzekwowana noszenia maseczek
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle w świetnej formie. Zabrakło mi tylko jakiegoś starego, kultowego skeczu typu "Drzwi" lub podobnego.
Super
Super !!!
Bardzo dobry spektakl!
Było nieźle. To niestety nie jest już ten KMN, który był jeszcze parę lat temu. Mimo wielkiej sympatii do Pani Agaty, było sztywno, bez serca i jej role mocno odklepane. Szkoda. Skecze już nie na takim poziomie jak kiedyś. Tytułowy skecz był najśmieszniejszy. Reszta przeciętna. No, ale trudno. Już wiem, że więcej nie pójdę.
Super, super, super. Przez ponad dwie godziny banan na ustach.
Rewelacja
Doskonały, nowy program! Bardzo dobra organizacja i przebieg występu. Poczucie humoru i skecze właściwe tylko dla KMN - najwyższa półka. Ubawiłem się do łez, dziękuję! :)
Super zabawa, kabaret jak zawsze w formie, nowe skecze, ubawiłam się do łez :)
Agnieszka 14.09.2021 09:13
Śmiech. Dobry humor. Świetna zabawa. Polecamy !!!
Kupiłam bilety na program „Tego jeszcze nie grali” a na miejscu okazało się ze jest zmiana na „Panowie za długo byli grzeczni”, miało to dla mnie ogromne znaczenie bo specjalnie wybierałam tematy pod dwójkę dzieci z którymi byłam... program bardzo fajny ale sytuacja dla mnie niedopuszczalna...
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret