kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni - Bilety na kabaret

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Ekstra wystep
Bardzo wrsoło
Świetny występ MISTRZOWIE KABARETU :-) Śmialiśmy się do łez. Polecam i na pewno do zobaczenia!
Brakowało informacji o wieku, od którego młodzież może uczestniczyć w przedstawieniu. Kupując bilet sugerowałem się tym, że są bilety ulgowe i pewnie występ będzie typowo rodzinny. O ile sam występ dla dorosłych w mojej ocenie to mocne cztery gwiazdki, to niestety brak tej informacji spowodował, że i my jak i inne rodziny były z dziećmi. Wulgaryzmy i trudny dla dziecka materiał powodował, że kupione bilety to co najmniej strata pieniędzy. Mimo tego polecam bo to mój ulubiony kabaret z obecnie dostępnych..
Najlepszy kabaret na świecie. Robert Górski the best
Nowy program, świetna atmosfera. Polecam.
Wymietli :-)
Organizacyjnie - wszystko było ok. trochę zawiedlismy się poziomem dowcipu. Niestety Kabaret Moralnego Niepokoju obniża standardy, Liczyliśmy na więcej odniesień do obecnej sytuacji politycznej , społecznej i po pandemicznej w Polsce . O seksie , babie i dziadzie to zbyt łatwe dla tej ekipy.
Wspaniali jak zawsze. Niesamowite, że Górski, Cieślak i spółka przez tak wiele lat utrzymują formę twórczą na takim poziomie. Szacunek.
Minus za brak ostrzeżenia, że tematyka kabaretu jest dla widzów 18plus, wybraliśmy się z nastolatkami, którzy bardzo lubią Kabaret i niestety byłam rozczarowana, że większość żartów schodziła na temat sexu. Ogólnie w porównaniu do poprzedniego programu aktualny program, w mojej ocenie, dużo gorszy.
Nowe skecze a Panowie jak zwykle przezabawni.
Miałem wrażenie że uciekła trochę energia z zespołu, może to kwestia pogody :) trochę zabrakło mi żartów na wyższym poziomie językowym i skojarzeniowych, ale i tak się cieszę że byłem na żywym przedstawieniu.
Bardzo słaby program. Dowcipy bez polotu. Coś trzeba było stworzyć na sezon, ale chyba się nie udało. Szkoda, bo ten kabaret ma swój styl, a tutaj o błyskotliwym humorze nie można nic dobrego powiedzieć.
Fantastyczny wieczór pełen dobrego humoru. Na żywo jeszcze śmieszniej, polecam serdecznie.
Świetne nowe skeczke, niebanalne i jak zwykle błyskotliwe, z płentą w ,,sam punkcik,,
Nowy program KMN "Za długo Panowie byli grzeczni" jest godny polecenia. Ponad 1,5 godz. dobrej rozrywki. Dużo nowych, śmiesznych skeczy o codziennych sprawach dorosłych. Super zabawa.
Materiał nierówny. Większość skeczy doskonała, ale zdążyły się również takie średnie. Ogólna ocena bdb
Poprzedni program był zdecydowanie lepszy
Jak zawsze u Tych Panów 😀, zrywałem boki ze śmiechu.
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zawsze super, znowu płakałam ze śmiechu. Polecam serdecznie!!!
Super występ,organizacja ok, Odstęp w rzędach i między krzesłami ciasny
Jak zawsze świetny występ kabaretu oraz dobra robota organizatorów
Kapitalny występ grupy, brzuchy bolały ze śmiechu.
Świetna zabawa, nowe skecze, było wesoło a czas zleciał bardzo szybko
Panowie z KMN dają radę! Wspaniały występ i mnóstwo śmiechu.
Fantastyczni jak zwykle!
Niesamowite wydarzenie! Cała ekipa dała popis umiejętności aktorskich, a nowe skecze są na tyle świeże i zabawne, że najchętniej poszedłbym na to wydarzenie jeszcze raz !
Bylo super. Jedyny minus to ławki nie sa wygodne. Ale wystep bardzo fajny
Występ świetny. Gorzej z organizacją, jak można wypraszać ludzi, którzy kupili bilety tylko po to, aby postali sobie godzinę przed bramą? Koszmarna i chamska ochrona.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret