kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni - Bilety na kabaret

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Tarnowskie Góry

Recenzje Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Czad polecam
Występ podzielony został na dwie części i według mnie jakościowo także. Dobrą i lepszą w tej kolejności. Skecz na BIS super. Polecam
Duża dawka śmiechu. Tego programu jeszcze nie widziałam. Polecam :-)
Panowie i Pani jak zwykle w super formie . Miło spędzony wieczór . Tylko 4 gwiazdki ponieważ kilka skeczy już widziałem w telewizji a to podobno nowy program . Do tej pory skecze z nowych programów pojawiały się w telewizji po ok. roku . Ale i tak polecam bo oglądanie na żywo jest 100 razy lepsze od siedzenia przed telewizorem .
Świetnie się bawiłem, aż do łez. Brawo.
Płakałam ze śmiechu. Rzeczywiście zbyt długo Panowie byli grzeczni. Super. Wszystkim polecam :)
Bardzo fajny, dwugodzinny program. Praktycznie nie było żadnego słabego skeczu, zdecydowaną większość można ocenić 8-9/10. Co klasa kabaretu to klasa.
Przedstawienie super bardzo źle że sala nie była klimatyzowana i nie egzekwowana noszenia maseczek
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle w świetnej formie. Zabrakło mi tylko jakiegoś starego, kultowego skeczu typu "Drzwi" lub podobnego.
Super
Super !!!
Bardzo dobry spektakl!
Było nieźle. To niestety nie jest już ten KMN, który był jeszcze parę lat temu. Mimo wielkiej sympatii do Pani Agaty, było sztywno, bez serca i jej role mocno odklepane. Szkoda. Skecze już nie na takim poziomie jak kiedyś. Tytułowy skecz był najśmieszniejszy. Reszta przeciętna. No, ale trudno. Już wiem, że więcej nie pójdę.
Super, super, super. Przez ponad dwie godziny banan na ustach.
Rewelacja
Doskonały, nowy program! Bardzo dobra organizacja i przebieg występu. Poczucie humoru i skecze właściwe tylko dla KMN - najwyższa półka. Ubawiłem się do łez, dziękuję! :)
Super zabawa, kabaret jak zawsze w formie, nowe skecze, ubawiłam się do łez :)
Agnieszka 14.09.2021 09:13
Śmiech. Dobry humor. Świetna zabawa. Polecamy !!!
Kupiłam bilety na program „Tego jeszcze nie grali” a na miejscu okazało się ze jest zmiana na „Panowie za długo byli grzeczni”, miało to dla mnie ogromne znaczenie bo specjalnie wybierałam tematy pod dwójkę dzieci z którymi byłam... program bardzo fajny ale sytuacja dla mnie niedopuszczalna...
Rewelacyjny program!!!
Super wystep. Notomiast nie rozumiem dlaczego nie byly sprawdzane certyfikaty covid ,poniewaz przy zakupie miejsc w pierwszych rzędach był taki warunek?
Super występ, wspaniała zabawa
Jak zawsze najlepsi.
Super występ, polecamy !!
Fantastyczny spektakl. Kabaret Moralnego Niepokoju wciąż w najwyższej formie.
Występ rewelacyjny, bardzo dużo śmiechu!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret