kabaret
Kabaret Mucha Nie Siada

kabaret

Kabaret Mucha Nie Siada

Kabaret Mucha Nie Siada - Bilety na kabaret

Kabaret Mucha Nie Siada - Warszawa Kawiarnia S’ol la caffe | Kupuj Bilety Online

"Z deszczu pod rynnę”

Już się wydaje, że będzie lepiej, a znów wpadamy - z deszczu pod rynnę. Ale nie! To nie będzie smutny wieczór! To kabaretowe spotkanie pełne dobrego nastroju, śmiechu, muzyki i piosenki.  To półtorej godziny zabawy, w czasie której powiemy Wam m.in. jakie imię nadać dziecku, żeby w życiu super miało, przekonamy Was, że zapach lawendy działa zniewalająco na kobiety, a wschodząca gwiazda boksu Ali- Wali na pewno zostanie nowym championem sztuk walk.

"Musisz coś mieć"

Boicie się wampirów? Bez obaw! Nasz wampir jest łagodny jak baranek. Oglądacie westerny? Świetnie! Mamy dla was kowbojską historię o Krwawym Joe. Szukacie sensu życia? No problem! Udowodnimy Wam, że można go odnaleźć budząc się w środku nocy w swym rozgrzanym łóżeczku.

Czy coś Was jeszcze niepokoi? Jeżeli tak, to bez obaw! My mamy na wszystko radę i receptę. Ale... chociaż wszystkim pomagamy, to wcale nie jesteśmy tak grzeczni, jak się wydaje. Że przesadzamy? No cóż! Przyjdźcie i zobaczcie!  Będzie fajnie, co tam fajnie, będzie tak fajnie, że mucha nie siada!

Wieczór piosenek:

Pośpiewamy Wam naprawdę koncertowo. Będą piosenki śmieszne jak skecze, smutne jak deszczowy dzień i nastrojowe jak blask świecy. Będzie czarowny, kameralny wieczór z muzyką i piosenką. Będą piosenki kabaretu  „Mucha nie siada”.

Zapraszamy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Warszawa inne wydarzenia