kabaret

Kabaret Neo-Nówka

kabaret

Kabaret Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka - Bilety na kabaret

Kabaret Neo-Nówka. Są z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem - co jest nie lada sztuką. Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca.Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”... A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie.Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych i właśnie wydaje drugie DVD w swojej karierze. Kabaret Neo-Nówka w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość. A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie...Roman Żurek - Założyciel i kamienna twarz kabaretu. Choć na pierwszy rzut oka wygląda na kogoś pozbawionego poczucia humoru, jest człowiekiem bardzo wesołym. Ba! Nawet dowcipnym. Michał Gawliński - Nauczyciel fizo-plasto-muzyki. Sceniczna niezdara, w życiu radzi sobie całkiem nieźle. I jest ulubieńcem kobiet. Radek Bielecki - Specjalista od ról „prawdziwych mężczyzn” – amantów i macho. Warmiak z prawdziwego zdarzenia. Znany także z apetytu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Neo Nówka

Bilety

Brak wydarzeń w: Przemyśl

Brak wydarzeń w: Przemyśl

Recenzje Kabaret Neo-Nówka

Super występ. Repertuar częściowo znany, były i nowości. Ponad dwie godziny kabaretu. Polecam.
Marcin 24.09.2021 15:01
Poprostu super aby tak dalej Polecam
Polecam skecze świetne
Jak zawsze rewelacja👍
Sam występ genialny - wiele nowych skeczy, a nawet jeśli nie, to i tak zaktualizowane. Było dużo humoru, a co za tym idzie - dużo śmiechu. Szkoda tylko, że to jedyny kabaret, który nie wychodzi do fanów tłumacząc się niby pandemią i zasłaniając zakazem organizatora, ale jakoś inni kabareciarze nie mają z tym problemów. Jeden z nich może i musi unikać "obcych" z powodów rodzinnych, ale pozostała dwójka mogłaby nie "olewać" czekających fanów.
Rewelacja, fantastycznie, super !!!
Super występ ,chętnie bym poszła jeszcze raz
Viola 21.09.2021 11:01
Rewelacyjny występ
Jak to zwykle z Neo-nówką - amfiteatr pękał ze śmiechu WSPANIALI!
Super zabawa gorąco polecam
Gregorio34 20.09.2021 17:41
Jak zwykle kabaret Neonówka dał czadu...
Choć wczoraj w Żywcu było zimno, Neo-nówka rozgrzewała, część numerów nowych, a jeśli stare to zawsze w jakiś sposób ulepszone i dostoswane do dzisiejszych czasów, jednym słowem: warto było :)
Świetny występ
Super! Najlepszy kabaret jaki znam !!
Neonowka super występ gorzej z nagłośnieniem ale to wina miejsca
świetnie jak zawsze wyśmienita zabawa ...polecam
Super atmosfera Rogal nie schodził z buzi przez 2 godziny występu Szacun dla Kabaretu Neonówka za tą błyskotliwość i umiejętność pokazania rzeczywistości z której mogłam się pośmiać.... W tym nowym ładzie
Super występ. Jesteśmy bardzo zadowoleni. polecam
Lubię Neonówkę !
Występ kabaretu był dobry. Były stare skecze w odświeżonych wersjach - uaktualnione do istniejącej sytuacji w kraju, ale też zupełnie nowy skecz NIEBO w wersji 60-lat później. Osobiście spodziewałem się w całości nowego programu i z tego powodu jestem trochę zawiedziony.
Jak zawsze wyśmienita zabawa. Duża dawka humoru.
było super
Najlepsi👍🤣
występ, organizacja - super
Świetny występ 😊 Neo-Nówka pokazała klasę 😍🤩
Brawo chłopaki.
Super występ, kabaret jak zawsze świetny. Oby więcej było takich organizowanych imprez.
Mirek 20.09.2021 07:54
Po prostu FANTASTYCZNIE !!!!
Rewelacja! Dużo śmiechu, bardzo dobra zabawa. Polecam !
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret