kabaret

Kabaret Noł Nejm i Tenor Czesław Jakubiec

kabaret

Kabaret Noł Nejm i Tenor Czesław Jakubiec

Kabaret Noł Nejm i Tenor Czesław Jakubiec - Bilety na kabaret

Kabaret Tenor - One Man Show
Znakomita rozrywka w najlepszym stylu - największe przeboje muzyki nie tylko operowej, okraszone absurdem i rewelacyjnym humorem składają się na kabaretowe show jednego człowieka - Czesława Jakubca.
W ostatnim czasie laureat praktycznie wszystkich festiwali kabaretowych na których się pojawił, zdobywając uznanie krytyków jak i publiczności. Twarz już rozpoznawana z kabaretowych programów telewizyjnych oraz dowcipnej serii reklam pewnego paliwa z verwą.
Na scenie kabaretowej stworzył nową formę: kabaretu operowego - trudną do naśladowania, gdyż wymaga ona olbrzymiego talentu a przede wszystkim głosu o klasycznym brzmieniu (artysta jest absolwentem wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi).
Czesław Jakubiec z powodzeniem odnajduje się w każdej przestrzeni, od wielkich sal teatrów i estrad plenerowych przez sceny domów kultury, imprezy integracyjne, po spotkania kameralne. Program wykonywany jest przy muzyce na żywo dlatego na scenie artystę wspiera pianista i aranżer Sławomir Pielech.
“Spotkanie z muzyką klasyczną z przymrużeniem oka” - to autorski program oparty na połączeniu elementów: estradowego show, kabaretowej zabawy z publicznością i filharmonijnej atmosfery.
Czesław Jakubiec potrafi zaśpiewać w duecie damsko-męskim sam ze sobą. Przy dźwiękach śmiertelnie poważnej Carminy Burany w sposób żartobliwy, a zarazem cyniczny ujawnia kulisy odświeżania wędlin w hipermarketach. Angażując słuchaczy do interakcji tworzy z nich niepowtarzalny chórek, by na ich oczach przyprawić zupę pomidorową, śpiewając przy tym perełkę muzyki operowej - słynne ” O sole mio”. Cały program prowadzony jest konferansjersko przez samego artystę i wzbogacony skeczami czysto kabaretowymi, np. monolog reżysera tworzącego dzieło operowe na poczekaniu i to na dodatek… przez telefon.
Bogate doświadczenie estradowe pozwala artyście dostosować swój występ do potrzeb odbiorcy. Potrafi się on wsłuchać w reakcje publiczności i tak pokierować swoje przedstawienie, że będą usatysfakcjonowani nie tylko widzowie oczekujący rozrywki, humoru i zabawy, ale także i ci nastawieni na przeżycie wzruszenia i oczarowania wielkim kunsztem i poziomem artystycznym tenora.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Noł Nejm i Tenor Czesław Jakubiec

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret