kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Bilety na kabaret

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Zabawa super...same nowe skecze.Pani Ada rozwaliła system🙂
Polecam,super zabawa😊😊
Fantastyczny. Nie zawiedli :)
Świetny występ, prawie 2 godziny śmiechu Uwielbiam:)
Jestem zawiedziona. Lubię kabaret Nowaki.Czekaliśmy półtora roku ale mam wrażenie że występ w Chełmnie był odklepaniem zaległej imprezy 😐
Jeden z najlepszych kabaretów. Świetna rozrywka.
Było bardzo miło i sympatycznie. Uwielbiam Kabaret Nowaki. Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak śmiałam i wyluzowałam. Jestem bardzo zadowolona.
Super śmiechowo!
Kabaret "Nowaki" jak zwykle rozbawił mnie do łez, brunch przed występem bardzo udany, wszystkie potrawy bardzo smaczne i pięknie zaserwowane Polecam
Szczerze się uśmiałam, skecze w większości nowe i niesamowicie fantastyczna p. Adrianna Organizator gorzej, bo nadal czekam na fakturę...
Było Super :-)
Było super. Polecam każdemu 🔥
Genialny Występ
bardzo udany wystep
Bardzo miło i z dużą dawką śmiechu spędzony wieczór :)
Nowaki - super jak zwykle. Ada "najlepsza z najlepszych". Miejsce - zabrałam 1 gwiazdkę, ponieważ było bardzo gorąco!!! Chyba w ogóle nie było wentylacji albo jakaś minimalna, Gdyby to było inne zdarzenie wyszłabym.
Wyśmienita zabawa!
Było FANTASTYCZNIE !!!!!!! chcemy więcej!!
Super! Świetna dawka pozytywnego humoru :)
Rewelacyjne trio🙂
Było jak zwykle rewelacyjnie :)
ubaw po pachy , są niesamowicie zabawni ! Polecam gorąco na odprężenie ;)
Występ pozytywnie mnie zaskoczył!!! BRAWO!!!!! NOWAKI NAJLEPSZE!!!!
Czad :) petarda :)
Fantastyczny występ
Nowaki - Super. Organizajca - nie koniecznie. Nikt nie sprawdza, czy publiczność ma maseczki - miała niewielka ilość osób. Za nami siedzieli ludzie, których męczył kaszel - bez maseczek. Oczywiście wszyscy siedzą razem - bez zachowania odstępów. Szatnia nieczynna.
Świetny występ
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret