kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Bilety na kabaret

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Wałcz Wałeckie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

WIDOWISKO REWELWCYJNE
Dawno się tak nie uśmiałam! Wszystko przygotowane na tip-top, świetny kontakt z publicznością :-D Nowaki to najwyższa półka, bez dwóch zdań (bezgranicznie i bezwzględnie ;-))!
Nie popisali sie.... szkoda , maja fajne skwcze natomiast tu wybrali sredni program. Nasmiewanie sie z wad wymowy czy przeklenstw juz nie jest smieszne. Brawa dla Krystyny za ozywienie spektaklu
Ponad 2 godziny super zabawy!
Naprawdę było warto
Było wspaniale, są nie do podrobienia!
Z obsługi oraz sposobu zakupu biletów jestem zadowolona. Natomiast, jeśli chodzi o miejsce wydarzenia- beznadziejne. Zła akustyka uniemożliwiała momentami zrozumienie tekstu mówionego.
Super ubaw po pachy!
Super!!! Najlepiej ever!! Mega energia imega humor!!! Sa świetni w tym co robią!!!
Świetny występ :) Krystyna najlepsza!
Ubaw na pełnym gazie...
było super są zajebiści troszkę krótko ale super zadowolenie
Adrianna wymiata, cały występ bomba, ubaw na maxa :)
Nieznane mi dwa nowe skecze rozbawiony mnie do łez, wspaniały kontakt z publicznoecią 😁
Rewelacja😃 Bardzo miło spędzony czas😃
występ dobry, dla osób starszych słabo było słychać na wyższych rzędach (dotyczy dialogu pani).
Było super- brzuch bolał od smiechu. Są najlepsi!
Było ekstra Jak zwykle Nowaki to 1 klasa
Rewelacja, polecam
Świetna zabawa. Więcej takich imprez
Było super mega zdolni i pozytywni ludzie 👏👏😊😊
Beznadzieja... w dużym skrócie. Mało kto z siedzących z tyłu, a nawet skusiłabym się na stwierdzenie nikt z osób z tyłu nie zaśmiał się w ciągu całego "występu". Zmarnowany czas i tyle. Pozdrawiam
Super!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Wałcz inne wydarzenia