kabaret Kabaret PUK

7. Urodziny PUKa

kabaret Kabaret PUK

7. Urodziny PUKa

7. Urodziny PUKa - Bilety na kabaret

7. Urodziny PUKa 9-11 stycznia 2015 w Teatrze KTO (ul. Gzymsików 8, Kraków)

W styczniu 2015 roku Kabaret PUK świętować będzie swoje siódme urodziny! Pojawią się na nich skecze z przeszłości, anegdoty, piosenki, a także goście specjalni – Kabaret Czesuaf, Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski (Kabaret Limo), Grzegorz Dolniak (TVP Rozrywka), Iza Kała (Same Baby – stand up), Krakowski Teatr Tańca oraz aktorzy Teatru KTO.
Kabaret PUK powstał w 2008 roku w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. W ciągu siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce – PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych - Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa.
Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to, że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.

9 stycznia 2015, godz. 19.00
PAMIĘTNIK PUKa 2008-2015
Wyjątkowy program Kabaretu PUK – wybrane skecze z wszystkich dotychczasowych programów zespołu, uzupełnione kabaretowymi opowieściami, zgromadzonymi podczas siedmiu lat spotkań z publicznością w najdziwniejszych zakątkach Polski.

10 stycznia 2015, godz. 19.00
KABARET PUK I GOŚCIE!
Na zaproszenie Jubilata odpowiedzieli i będą Mu towarzyszyć na scenie KTO: Formacja Chatelet, Kabaret Czesuaf, Iza Kała, duet Tremiszewski – Jachimek (Kabaret Limo), Grzegorz Dolniakm (TVP Rozrywka), artyści Krakowskiego Teatru Tańca oraz Teatru KTO.

11 stycznia 2015, godz. 19.00
JEBUDU
Program wyłącznie dla widzów dorosłych
Jebudu to: seks, czarny humor i odważne sceny. Nie ucieka od mocnych, kontrowersyjnych żartów i tematów tabu...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 7. Urodziny PUKa

Jak zwykle kabaret PUK nie zawiódł, trochę stresująco jak zagadują publiczność - nie każdy ma odwagę i sypie pomysłami nagle z rękawa jak mistrzowie improwizacji ;) Ogólnie bardzo dobra zabawa

Polecane z kategorii kabaret