kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć - Bilety na kabaret

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

Polecam wszystkim. Rozrywka super tak potrzebna w obecnym, trudnym czasie.
Mega wydarzenie! Świetna zabawa! Panowie dali czadu :) Polecamy z Żoną bardzo! :)
Świetnie spędzony czas.... POLECAM :)
Znakomita zabawa przez prawie dwie godziny. Oby trwali jak najdłużej.
Super widowisko. Dużo humoru , nowe skecze i bliski kontakt z publicznością . Oby takich więcej .
Ustatyfakcjonowany widz 10.10.2020 14:16
„ Z humorem czeba żyć „ a ja prawie umarłam ze śmiechu:)
Zabawa była świetna. Polecam.
Rewelacja usmialam sie do łez
Było fajnie ale to już nie to co z Igorem. Byłem trzy czy cztery lata temu w teatrze Norwida na Ich wystepie i od śmiechu bolał mnie brzuch. Teraz ze dwa razy uroniłem łezkę. Liczyłem na nowe skecze ale tylko jeden pochodził z okresu pandemii i kwarantanny a reszta to już było.
Świetny występ. Dawno się tak nie ubawilismy. Chłopaki naprawdę dają radę. Dwie godziny minęły w oka mgnieniu. Polecamy wszystkim.
Byli wspaniali płakałam ze smiechu,uwielbiam ich pomimo że nie ma Igora to skład inny również spisał się na medal
Świetnie się bawiliśmy 😅🤣
Bardzo fajnie , miły wieczór
Bawiłam się świetnie. Polecam!
Nie ma to jak śmiać się na żywo brawo .brawo.brawo
Z Igorem czy bez i tak było super 😁😁😁
Całkiem może być, chodź bez Igora to już nie jest ten kabaret.
Bardzo fajnie spędzony czas, szkoda tylko, że większość skeczów znanych już z telewizji, jednak na żywo odbiera się je zupełnie inaczej, dlatego 5*
Program był mi częściowo znany! W sumie niezłe przedstawienie. Najlepszy kawałek był na bis
Trochę niedosyt, bo brakowało Mariolki, wprawdzie "Juliusz" Starał się ją zastąpić ale to już nie to samo
Super występ... Polecam...
To było półtorej godziny śmiechu. Super!
Sam występ ekstra. Niestety, nie dlatego kupowałam bilety kilka miesięcy temu z dobrymi miejscami (5 biletów, środek drugiego rzędu), aby się okazało, że nasze miejsca są zajęte. Jakaś kobieta, prawdopodobnie osoba odpowiedzialna za rozsadzanie osób, ulokowała nas w skrajnych miejscach trzeciego rzędu. Gdy przyszły osoby z biletami na te miejsca, zaczęła się niemiła wymiana zdań. Po interwencji tejże pani i kilku przesiadkach w końcu także ci państwo znaleźli swoje ale nie swoje miejsca. Nie mam pojęcia, po co był ten cały cyrk. Każdy miał bilet z oznaczonym miejscem, a takie lokowanie ludzi nie miało na celu zachowania dystansu, bo cała sala była pełna. Pozostał żal i niesmak.
Było super, fajnie było zobaczyć kabaret na żywo, super super.
Niestety się nie bawiliśmy, bo panowała wielkia dezinformacja i nie potwierdzono nam wydarzenia, także pieniądze wyrzucone w błoto, strasznie nie profesjonalne przygotowanie wydarzenia.....
Było super .Dużo śmiechu .Jeszcze się wybiorę / W dobie pandemii mogły by być jedynie odstępy miedzy ludźmi w rzędzie a tak to siedzieliśmy jeden obok drugiego .ale ok
Bawiliśmy się świetnie, kabaret super, warto pójść, dobra zabawa gwarantowana! polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret