kabaret

Kabaret Paranienormalni

kabaret

Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bilety na kabaret

Kabaret Paranienormalni - Ziębice | Kupuj Bilety Online

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. „Przypadek? Nie sądzę” J Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki oraz oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Ich pierwszy projekt to VIP TOUR, do którego zaprosili gościnnie artystów, a ci, na dobre zadomowili się w świecie Paranienormalnych. Michał Czernecki, mistrzowsko wciela się m.in. w postać charyzmatycznego producenta filmowego. Z kolei Bartosz Kasprzykowski brawurowo i z dystansem pokazuje trudy życia aktora. Boguś Kudłek to wspaniałe połączenie aktora z kabareciarzem posypany solidną dawką pozytywnych wibracji. Jesienią 2018 zrealizowali także swój autorski projekt „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w telewizji Polsat.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bawiliśmy się świetnie, kabaret super, warto pójść, dobra zabawa gwarantowana! polecam
Absolutnie fenomenalne wydarzenie. Świetnie zorganizowane. Kabaret BOSKI. Genialny kontakt z publicznością. Było wspaniale.
Wszystko bylo w porządku - tylko te maseczki ...
Magdalena 14.09.2020 11:43
Bylo suuuuper :) dużo śmiechu, super atmosfera
Rewelacja, płakałem ze śmiechu!!!
Impreza nie odbyła się przez covid. Nie dostałam poinformowana na kiedy wydarzenie zostało przeniesione, nie odzyskałam również pieniędzy za to.
Że strony organizacyjnej żadnych uwag. Wszystko oznaczone i przygotowane, obsługa miła. Merytorycznie, samo Show było OK lecz nie powaliło mnie na kolana. Taka 4 w szkole.
Świetny kabaret. Gorąca;-) atmosfera i wytchnienie po ciężkim i mało zabawnym tygodniu.
Było śmiesznie tym bardziej że siedzieliśmy w 1 rzędzie na samym środku.
Świetne przedstawienie, było extra
Bardzo fajny kabaret, znam z tv ale na zywo było jak nabardziej warto obejrzeć
Super kabaret. Jeden z lepszych w Polsce. Inteligentni i dowcipni.
Przednia zabawa
Rob 18.08.2020 23:02
Wspaniała atmosfera, przednia zabawa i cudownie spędzone chwile które na długo zapamiętamy.
Bardzo miło spędzony czas, organizacja jak i występ na b.dobrym poziomie. Szczerze polecam.
Było super 👍👍👍
To już nie to samo co z Mariolką , ostatni skecz rewelacja , warto było czekać Fajny kontakt z publicznością
Super zabawa. Humor pierwsza klasa 😹😹😹
Naprawdę super kabaret na żywo
Rewelacyjne wysjcie! Organizajca na 5+. Kabaret na zywo o wiele lepszy niz w TV. Mam nadzieje, ze wroca jeszcze do Poznania z nowymi pomyslami!!
Szkoda że tak krótko :) super występ
bawiłam się dobrze, ale bez rewelacji
Pozytywny wieczór pełen uśmiechu!
Bardzo dobry program kabaretu.Świetny kontakt z publicznością.
Wspaniały występ.
Slaby Kabaret, repertuar wciaz ten sam mialam okazję widzieć już w Rewalu latem 2019roku.
Super rozrywka. Polecam
Jak zawsze świetni. Było wesoło i odprężająco.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane