kabaret

Kabaret Pod Wyrwigroszem

kabaret

Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Bilety na kabaret

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Kazimierza Wielka | Kupuj Bilety Online

Kabaret Pod Wyrwigroszem to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedii omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistośź społeczną. W programie "Pod Wyrwigroszem" znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto obejrzeć, a potem stwierdzić, że ten kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kazimierza Wielka

Brak wydarzeń w: Kazimierza Wielka

Recenzje

Świetny program! Brakowało jedynie więcej występów pana Andrzeja Kozłowskiego. Eurowizja była wspaniała.
Eliza 20.01.2020 18:26
Super
tom 20.01.2020 16:25
Cudownie jak zawsze.
Asia 20.01.2020 12:11
Bardzo fajna zabawa
Kaja 20.01.2020 11:26
Ubawiłam się do łez. Uważam, że "kabaret pod Wyrwigroszem" to jeden z najlepszych polskich kabaretów. Zdecydowanie warto pójść i obejrzeć. Repertuar jest super. Śmiejemy się z sytuacji życia codziennego, zbieżności słów, zachowań. Jest taki "ludzki" i uniwersalny, śmieszy wszystkich bez względu na poglądy. Dodać należy, że gra aktorska zasługuje na uwagę i jest po prostu mistrzowska. Jestem zadowolona, że wybrałam się na występ. Bardzo się zrelaksowałam. Polecam wszystkim, którzy czują się zmęczeni.
Marzenna 19.01.2020 12:05
Super uwielbiam ich poczucie humoru,polecam.
Cudownie, jak zawsze ;-)
Fantastycznie spędzony czas. Ubaw po pachy:-)
Super kabaret, świetne skecze, dużo śmiechu i dobrej zabawy
Przedstawienie super. Nagłośnienie nie bardzo, na końcu sali nie wszystko słyszałam.
Cała 30 osobowa grupa była bardzo zadowolona ze skeczy i piosenek Kabaretu pod Wyrwigroszem. Fajne żarty, śmieszne teksty i super rozrywka na najwyższym poziomie. Poza tym super dostępni ludzie ktorzy przy wspolnym zdjeciu nie zachowuja sie jak mega gwiazdy a dobrzy poztywni kumple. Zaprosilismy Kabaret Pod Wyrwigroszem do Białej Podlaskiej... moze skorzystają.
Byliśmy już czwarty raz na tym kabarecie i tym razem się nie zawiedliśmy. Mnóstwo dobrych żartów i fajnej zabawy. Gorąco polecamy.
Super zabawa. Polecam wszystkim.
Gorąco polecam! :)
Bardzo ciekawy, fajny występ.
Niestety,jestem zawiedziona. Repertuar ( oprócz jednego skeczu i monologu) widziałam już dokładnie rok temu w Poznaniu. Za pierwszym razem ubawiłam się do łez, teraz pozostało odczucie płacenia drugi raz za to samo.
wykon perfekt w każdym calu artyści najwyższa półka
Świetny występ!
Paulina 24.11.2019 08:44
Rewelacja jak zwykle stanęli na wysokości i zaprezentowali wspaniałe widowisko i mnóstwo śmiechu. potrafią zjednać sobie publiczność.
Było super Swietna zabawa
miły wieczór ,kabaret ok.polecam
Dla każdego coś miłego.Program zrobiony ze smakiem.
Było cudownie jak zawsze. W grudniu jedziemy kolejny już raz na nich. Już tęsknie za nimi tak naprawdę.
By łam na tym kabarecie rok temu. Miałam obawy, czy nie będzie tego samego repertuaru. Okazało się, że mieli nowe skecze, monologi, wszytko nowe. Stare było rwanie boków widzów....jak zwykle. I to mi się podobało. Urocza była polska "Concita" , wspaniały pijany Andrzej, śmieszny żydek i niepowtarzalna Beatka. Co by nie mówić-kocham ich. Ze "złych" rzeczy mogę wymienić jedno: że się skończyło a powinno trwać dalej...dłużej ..następne 2 godziny.. Wszystkiego najlepszego na następne 25 lat WAM życzę. Dziesięć gwiazdek !!!
Świetnie spędzone dwie godziny
Bardzo dobry występ !!! super zabawa
Świetny kabaret!!!
Występ bardzo dobry.Można wykończyć się że śmiechu. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Zielona Góra
24.01.2020 19:00

bilety od 85,00 zł

KUP BILET

Polecane

Kazimierza wielka inne wydarzenia