kabaret

Kabaret Pod Wyrwigroszem

kabaret

Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Bilety na kabaret

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Wolsztyn | Kupuj Bilety Online

Kabaret Pod Wyrwigroszem to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedii omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistośź społeczną. W programie "Pod Wyrwigroszem" znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto obejrzeć, a potem stwierdzić, że ten kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Jak zawsze super zabawa :)
Bite dwie godziny wspaniałej zabawy! Chciałoby się oglądac więcej takich programow.
Występ był jak zawsze zabawny, smieszny, inteligentny. W moim odczuciu było trochę za dużo piosenek, kosztem świetnych scenek tekstowych.
Bawiliśmy się bardzo dobrze. Uwielbiam ten kabaret i uważam, że jest najlepszy od wielu lat na polskiej scenie. lat
Super! Repertuar przeplatany nowymi skeczami, piosenkami i historycznymi klasykami. Biorąc pod uwagę, że to jubileusz Kabaretu Pod Wyrwigroszem, to jak najbardziej trafiony występ. Cały czas wyśmienita zabawa artystów z publiką. Po bisach - aplauz ,,Standing,,! Co w 100% IM się należało za te lata rozbawiania! :)
Fajna zabawa warto było przyjechać.Jestem zadowolony.
Duża dawka humoru, profesjonalnie przekazana.
Świetna zabawa! Prawie 2,5 godziny dobrych skeczy i wspaniałych piosenek. Doskonały kontakt z publicznością!
Super zabawa. Naprawdę zadowolona jestem z popołudnia z Wami. Pozdrawiam
Spodziewałam się humoru wyższego lotu, trochę jestem zawiedziona poziomem tych dowcipów. Za dużo polityki i podtekstów związanych z seksem. Jak na grupę z królewskiego Krakowa to słabo. Piosenka o Kryśce super, tylko mogłaby być ogólną piosenką o Kryśkach a nie polityczną. Pan Łukasz najlepszy z grupy, to prawdziwy show- man. Brawo.
KABARET POD WYRWIGROSZEM TO KLASA I WYSOKI POZIOM SUPER PODSUMOWANIE 25 - LECIA POLECAM
Super zabawa w trakcie i po spektaklu przy autografach. Polecam . Jestem ich fanem od Piwnicy pod Wyrwigroszem na ul. Jana w Krakowie.
Organizacja i sam koncert na plus jedna gwiazdka odjęta za brak kresowiaków.
Cudowny występ.Wspaniała inteligentna ekipa kabaretu. Dziękuję.
W ostatnim roku byłem z żoną na kilku kabaretach z krajowej czołówki. Jednak tak jak w ostatnią sobotę w Jaworznie nie uśmieliśmy się nigdzie. Pozdrawiam członków kabaretu oraz Panią Kasię -managera. Marek z Dąbrowy Górniczej.
Było super ! Program świetny. Polecam !!!
Super kabaret,może za mało nowości ale na żywo to zawsze na żywo. Potrafią rozbawić publikę,tak trzymać.
Bawiliśmy się wyśmienicie żałowałam tylko że tak mało ludzi uczestniczyło w wydarzeniu. Jak przyjadą jeszcze raz do Knurowa z pewnością skorzystamy
Było super ! W prawdzie zabrakło mi skeczy z Popem, ale i tak jestem usatysfakcjonowana 😊 dziękuję za super zabawę.
No cóż program bardzo słaby , lubię ten kabaret, ale nas ,nie wiem czy wszystkich? potraktowali jak publiczność drugiej kategori.Bardzo ,ale to bardzo słaby program.Nie polecam.
Wspaniała zabawa. Polecam.
Bawiliśmy się świetnie
Średnio nam się podobało, mam wrażenie że lata świetności kabaret ma już za sobą. Skecze wymęczone i tylko niektóre nas bawiły.
Występ średni jeden skecz kilka monologów i do bólu piosenek
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Wolsztyn inne wydarzenia