kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy - Bilety na kabaret

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kabaret jest świetny sam w sobie. Niestety program nie był nowy, można go było obejrzeć w telewizji.
Uwielbiam tych wariatów 😍 uśmiałam się jak nigdy!wyszłam z bólem szczęki 🤣🤣 Szkoda,że nie było możliwości zrobienia sobie selfie z chłopakami...
spoko i dobry kontakt z widownia
Bardzo świetny występ!Jesteśmy zadowoleni.
Świetny występ :)
Super! Czekamy na więcej!
Świetny kabaret, chłopaki ,,robią" większe wrażenie na żywo, brzuch boli od śmiechu. jeśli przyjadą za rok a bilety będą dwa razy droższe to i tak na pewno pójdziemy z żoną, a "...sylwester dwójką..." rozbiło nas dosłownie. Kabarety w Polsce mamy fantastyczne, to były najlepiej ulokowane pieniądze na rozrywkę od dawien dawna. P.S cała impreza była spójna bez niemalże przerw.
Jak zwykle- zabawa nie do opisania!
spóźnienie, i za późno
Bawiłam się świetnie. Kabaret podczas występu szanuje swoich widzów. Organizator występu nie podał przyczyny opóźnienia, nie przeprosił publiczności za opóźnienie. Seans zaplanowany był na 20.45, rozpoczął się o 21.10. Kierownictwo kina już nie pierwszy raz nie sprostało zadaniu.
Panowie jak zwykle byli rewelacyjni!!!!
Występ był wspaniały aczkolwiek zabrakło mi skeczu z Jadwigą Paździerz lub Chrzcin , jakiegoś klasyka 👍
Super, super i jeszcze raz super. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kabaret jest niesamowity, super skecze. Warto było pójść. Mogłoby być więcej takich imprez w mieście.
Skecze raczej wszystkie znane :) niestety praktycznie nic nowego ale występ bardzo fajny :) po za głównym skeczem, który był taki sobie - troszkę przeciągnięty i na siłę :)
Popłakaliśmy się ze śmiechu w trakcie spektaklu. Lecz mam żal, że było tak mało nowych skeczy. W TV można większość obejrzeć.
super zabawa:)
MEGA KABARET POLECAM
Super!
marasmartyna@gmail.com
Rewelacja Prosimy o więcej w naszym regionie.
Pierwsze skecze były średnie. Końcówka można i można było płakać że śmiechu!
Sam wystep super ale jesli chodzi o organizacje to tragedia kupowalam bilety 1,5 roku temu wystep byl kilka razy przekladany ok wiadomo ale ostatnio zostalo zmienione miejsce wystepu i okazalo sie ze mam bilet wstepu ale bez miejsc. Nie po to kupowalam bilety a mialam 3 rzad super blisko sceny niestety wyladowalam w sektorZe na 1 pietrze gdzie nie bylo widac aktorow i nie bylo niestety telebimu. Tragedia!!!!
Było wspaniałe, dobrze bawiliśmy się wraz z żoną
bartex231 26.06.2021 11:35
ZABAWA JAK ZAW😊SZE PRZEDNIA
SEBASTIAN 26.06.2021 10:33
Występ kapitalny!!! Nie było chwili aby odpocząć od śmiechu. Fantastyczny występ pomimo braku jednego z członków ekipy ale za to zastępujący gość dał radę. Nie możemy się doczekać już kiedy wybierzmy się ponownie.
Jarosław 26.06.2021 10:05
Wszystko bardzo fajnie, szkoda tylko że nie było jednego Pana z kabaretu☺️
Rewelacyjny występ . POLECAM !!
Super. Brzuch boli mnie do tej pory od śmiechu
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret