kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy - Bilety na kabaret

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Świdnik

Recenzje i opinie: Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy

KABARET BARDZO ZNANY CO NIE WPŁYWA NEGATYWNIE NA PROFESJONALIM. MNÓSTWO DOBREJ ZABAWY I DOWCIPÓW SYTUACYJNYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA BÓL GARDŁA I BRZUCHA OCZYWIŚCIE ZE ŚMIECHU. GORĄCO POLECAM
Było mega to już 3 raz z Wami.
No powiem szczerze, że zachwycili mnie. Byli naprawdę rewelacyjni. Sobótka zaprasza na dalsze występy. Chętnie pójdę jeszcze raz.
Cóż można powiedzieć?.... Było super, extra, czadowo!!! Wszyscy którzy chcą się pośmiać i odprężyć powinni iść na ten niesamowity kabaret😁Sobótka zostanie zapamiętana po "Malinówce", 🤣jak nie idzie to nie idzie hahaha😂😂😂pozdrawiam wszystkich kabaretowiczów
Chłopaki z kabaretu jak zwykle dali czasu. Byliśmy już kolejny raz na ich występie i wyszliśmy popłakani ze śmiechu. Super widowisko. Czekamy na kolejne nowe kabarety od chłopaków. Pozdrawiamy.
Było super aż się popłakałem polecam kabaret skeczów męczących
Świetnie spędzone 2h 😄 program bardzo różnorodny. Dobra zabawa gwarantowana
Wszystko bardzo świetnie. Uśmiałam się przeobłędnie. Co na żywo to na żywo. Jedynie organizator nie postarał się o krzesła.
Występ wyśmienity, bawiłam się cudownie. Jednakże czar prysł w momencie, kiedy odmówiono nam zdjęcia z kabaretem zasłaniając się covidem.... gdzie na widowni siedzieliśmy bez maseczek ściśnięci jak sarnynki w strefie "vip".... praktycznie jeden na drugim... autografu tez miały być i po sprzedaży gadżetów uciekli wsio...
Było mega. Ubaw po pachy. Polecam
Rewelacja !!! Przez cały występ nie idzie przestać się śmiać !!!
Witam Serdecznie - niestety nie mogliśmy zobaczyć ponieważ jechaliśmy z innego miasta ( Dąbrowy górniczej ) i nasze spóźnienie było w okolicach 20min. nie spotkałem się z czymś takim aby nikt nie mógł wejść do hali i nie było nikogo z obsługi - stracony czas niestety nie mówiąc o pieniądzach.
Świetna zabawa przez 2 godziny. Warto!
Było świetnie!!! Polecam kabaret Skeczów Męczących są najlepsi!!!
Sam występ rewelacja. Jeszcze godzinę po kabarecie bolały nas brzuchy ze śmiechu. Na minus na pewno krzesła- nigdy nie siedziałem na bardziej niewygodnych. Wielka szkoda że bohaterowie występu uciekli ze sceny nie dając możliwości zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
Super, Chlopaki świetnie prezentują się na żywo.
Świetne skecze 😅
Petarda😄😄😄
Sam występ Ok ale program zostawia dużo do życzenia, bo już go poprostu zdążyłem widzieć, jak i cala Polska . Zbytnio artyści twórczy nie są.
twarz bolała mnie od śmiechu :)
Było mega. Panowie są wspsniali, zabawa przednia!
występ fantastyczny brak przestrzegania obostrzeń, brak informacji o tym przed występem, brak masek u większości widzów
Super ubaw, brawo za pomysły na nowe skoczę. Na żywo to na żywo beż porównania. Polecam
Super, bardzo się podobało. Polecamy w 100%
Bardzo mi się podobał występ. Świetny kontakt artystów z widownią.
Świetny występ!
Świetnie się bawiliśmy. Jedyny minus to że bilety były podwójne sprzedane i trzeba było na innych miejscach siedzieć.
Rewelacja 😁
Fantastyczne kabaret :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret