kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

Kabaret Smile - Tu i teraz - Bilety na kabaret

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Białystok

Recenzje i opinie: Kabaret Smile - Tu i teraz

ciekawie, śmiesznie, zabawnie
Jak zawsze na kabaret SMILE można liczyć. Popłakałem się ze śmiechu..
Kabaret Smile jako grupa daję 5 gwiazdek - repertuar minus 2 gwiazdki dlatego że to wszystko już było. Szkoda, tyle "wolnego" czasu w pandemii i nic nowego nie zaprezentować jestem zawiedziony.
Świetny występ, super zabawa, chłopaki jak zawsze stanęli na wysokości zadania!!! Więcej takich pozytywnych wydarzeń!!!
dobry show - polecam
Bardzo fajny kabaret 🤗
Świetna zabawa polecam wszystkim!!! Kabaret SMILE to dwógodzinny śmiech do łez.Czekamy na następny występ.
Super i miło spędzony wieczór z kabaretem! ...Najlepsi z najlepszych!
Rewelacja,super zabawa.
Bardzo fajny występ. Dobra zabawa. Potrafią rozbawić publiczność i nie tylko bo nawet kilka razy śmiali się sami z siebie na scenie wymyślając skecze na bieżąco. Polecam ten kabaret.
Świetny występ!
Super, super!!!! NAJLEPSI
Bardzo dobrze się bawiliśmy. Było świetnie!!!
Prawie dwie godziny dobrej, bardzo dobrej zabawy. Panowie - jak zawsze - prezentowali wysoki poziom.
Super i miło spędzony wieczór z kabaretem!😃
Jak Zawsze extra
Ubaw po pachy polecam
Wspaniały występ kabaretu SMILE !!! Czekaliśmy na nich od kwietnia 2020 ale było warto !!! Skecze nowe, premierowe jak zwykle u SMILE-ów bardzo trafne i bardzo śmieszne. Zarówno ja z żona jak również znajomi, z którymi byliśmy na przedstawieniu, jesteśmy zgodni, że za czas jakiś bardzo chętnie ponownie obejrzymy chłopaków z pod znaku SMILE !!!
Fantastyczna atmosfera, bardzo lubię kabaret smile
Bardzo fajny występ, dużo śmiechu, dobra organizacja imprezy. Polecam.
Smile to jeden z naszych ulubionych kabaretów. Nadal w formie, a nawet i lepszej. Mistrzostwo!
Kabaret jak zwykle świetny. Bawiłam się fenomenalnie 🙂 byłam 3 razy na występie kabaretu Smile i chętnie wybiorę się po raz czwarty 🙂
SMILE...CO TU PISAĆ...TYLKO SIE UŚMIECHAĆ..PANOWIE ZAWSZE DAJA RADE
Impreza świetna, Smile są super - płakałam jak bóbr, aż bolały mnie wszystkie mięśnie :). POLECAM !
Nie mogę nic złego napisać, byłam z moim tata. Ubaw mieliśmy po pachy 😂
Sposób mówienia, jakoś śpiewania oraz humor nieprzeciętny! Panowie bawią się słowem, bawią się z publicznością, słowem tylko ich oglądać i radować serduszko :) Dziękujemy!
Sam występ Kabaretu bardzo udany. Minusem była organizacja i sprzedaż biletów. Zakupiłam bilety w pierwszych rzędach. Miejsca kilkukrotnie były przez organizatora zmieniane i ostatecznie zostałam przesunięta o kilka rzędów dalej - pomimo tego, że zapłaciłam za miejsca bliżej sceny. Przed samym występem Pan organizator zwrócił się do swoich znajomych tekstem" załatwię Wam lepsze miejsca" i posadził ich w 3rzędzie! tym samym tłumacząc innym, którzy mieli wykupione miejsca pod sceną ,że zostały one zmienione i mają się przesiąść dalej. Dodatkowo Pan organizator przez cały czas nie miał założonej maseczki, która obowiązywała innych uczestników wydarzenia.
Wydarzenie było bardzo dobrze zorganizowane, również pod względem reżimu pandemicznego. Obsługa sprawdzała, czy widownia miała maseczki, a także odprowadzała do obowiązkowej szatni, jeśli ktoś nie odwiesił kurtki. Artyści dali wspaniały występ, mieli cudowny kontakt z publicznością.
Świetny kabaret. Brak zastrzeżeń.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret