kabaret
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

kabaret

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz - Bilety na kabaret

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz - Gliwice Kino Amok | Kupuj Bilety Online

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

świetny występ,1,5h ciągłego śmiechu. Dla mnie numer 1 z kabaretów!
ciekawie, śmiesznie, dobrze bawiliśmy się, choć chyba jednak mogłoby być troszkę śmieszniej, ale może byłem tego dnia zmęczony...
Super. Popłakałam się!!
Wspaniałe wydarzenie! Jeśli to prawda, że śmiech wydłuża życie, to spokojnie mamy kilka dni więcej :) :)
SMAIL jak zwykle w formie. Inteligentnie i z dystansem pokazują w skeczach codzienne sprawy, relacje, problemy. Kto załatwiał sprawy w ZUS, ten wie... ;) Po występach tego kabaretu, na które chodzę od kilku lat, mam niezmiennie jedną refleksję: można inteligentnie bawić publiczność żartując z absurdalnych znanych każdemu tematów bez obrażania uczuć religijnych (jak u Neonówki) czy szydzenia z przekonań politycznych (Kabaret Moralnego Niepokoju i inni).
Uśmiałam Się ale nie do łez było ok. PS chyba spodziewałam się czegoś więcej
Bardzo miło spedzony wieczór:) Polecam
Śmiechu co nie miara. Polecam,!!!
Świetny występ !!!! A skecz z ZUS - genialny 😂
Rewelacja - jak każdy ich występ na żywo
Chłopaki jak zwykle dali czadu!!!
Jak zwykle kabaret Smile nie zawiódł, są rewelacyjni. Polecam.
Kolejny raz byłam na kabarecie Smile i jestem zachwycona i na pewno co roku będę kupowała bilety na ich kabaret. Zdecydowanie polecam!
Wszystko super !!!! Lepiej byc nie moglo :)
Super zabawa. Bardzo nam się podobalo.Program kabaretu dostosowany do lokalizacji.Mega piosenka o Siedlcach. Duzy + za zabawe z udzialem publicznosci.
Bardzo lubię ten kabaret , ale po tym wystepie dochodzę do wniosku że chłopcy jadą już na patencie swojej popularności. Słabe skecze , co niektóre wyglądały na bardziej wymyślane na poczekaniu. Czas trwania 17.10 rozpoczęcie , 18.45 zakończenie to chyba nie daje ,,2-óch godzin zabawy" . Nie ukrywam że spodziewałem się lepszej petrady .
Świetna zabawa. Polecam
Bezapelacyjnie wzorowe!!
Chłopaki z kabaretu na żywo jak i w tv są genialni . Naprawdę warto
Luki 29.10.2019 09:36
jak zawsze fantastyczna atmosfera :) polecam, zabawa przednia
Rewelacyjny występ, nigdy tak bardzo się nie uśmiałam na ich występie 😁😁
Rewelacyjny występ! Świetny program! Uśmiałam się do łez :))) Najlepszy kabaret ever ;) Panowie.... uwielbiam Was! :)
Najlepsi jak zawsze!!!
Bardzo dobra rozrywka, świetnie się bawiliśmy przez cały czas trwania imprezy.
Super zabawa. Fajnie, że zaangażowano widzów w niektóre numery. Mogę szczerze polecić pójście na występ. SMILE od początku do końca na scenie i twarzach.
Adam i Ewa 27.10.2019 11:11
Wspaniały występ! Świetne skecze z zupełnie nowego programu kabaretu Smile. Kupno biletów na stronie biletynakabarety.pl trwało jedynie chwilę, dzięki czemu od razu zarezerwowaliśmy miejsca, które nas interesowały. Kino Amok w Gliwicach ma świetną, przestronną salę idealnie nadającą się na takie wydarzenia.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gliwice inne wydarzenia