kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

Kabaret Smile - Tu i teraz - Bilety na kabaret

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kłobuck

Recenzje Kabaret Smile - Tu i teraz

Sam występ oceniam 10/10. Jednak warunki na sali juz na 3/10. Krzesła to była porażka.
Występ po porostu rewelacja, naprawdę polecam, jedyny normalny kabaret z wszystkich pozostałych. Andrzej, Paweł, Michał - Smile jesteście mega giganci.
występ rewelacyjny :) szczerze polecam
Świetny występ. SMILE to zawsze wysoki poziom poczucia humoru.
Super występ !
Było super.polecam
Występ na wysokim poziomie. Trwał 2 godziny i nawet nie wiem kiedy minęły. Cudowny kabaret, mnóstwo zabawy i śmiechu. Polecam serdecznie 🥰
Świetnie się bawiliśmy, że tylko ja, ale cała moja rodzina. Poczętek występu był trochę stresujący dla widzów (nie zdradzam szczegółów - zapraszam za to na występ). Później było kilka skeczy, które rozgrzewały publiczność, choć nastoletnia córka nie bardzo się przy nich bawiła. Mniej więcej od połowy występu wszyscy byliśmy już bardzo rozbawieni i każdy kolejny skecz podobał nam się jeszcze bardziej niż poprzedni. Miłym elementem było także nawiązanie do naszej miejscowości za co jestem kabaretowi bardzo wdzięczny. Zachęcam na kolejne występy kabaretu Smile. Warto. Nie zawiedziecie się.
Komentarz zbędny, było super 😂🤣
Świetna zabawa! Mega smieszne skecze, profesjonalna ekipa i organizacja. Czekamy na kolejny wystep!
Fantastyczny występ, Smile w wysokiej formie. Po prostu cud - miód- malina :)
Rewelacja super że moglam zrobić komuś taki prezent Już szukam następnych biletów
Fantastyczny występ. Panowie są rewelacyjni. Dostałam ze śmiechu szczękościsku :) polecam
Bawiliśmy się świetnie, tego właśnie nam było trzeba. Ogromna dawka pozytywnej energii przekazana publiczności. Zaangażowanie publiczności do wspólnego występu świetny pomysł - uczy dystansu do samego siebie. Porządny zastrzyk energii na najbliższy czas.
Bawiłam się wyśmienicie.Super
Panowie, jesteście świetni!! Nawet, jeśli coś się powtarza, to na żywo ma to zupełnie inny wymiar dowcipu. Oby więcej i oby częściej, a otaczająca rzeczywistość, pisząca najlepsze scenariusze kabaretowe, sama dostarczy wsadu :-))))
Świetni są!!!!! Wspaniały wieczór!!!!
Fantastyczny występ, policzki długo bolały od ciągłego uśmiechu :) Świetny kontakt z publicznością, super bis, w ogóle BOMBA. P.S. Dziękujemy za fotki :)
Bardzo polecam wybranie się na kabaret SMILE , przygotowali ciekawy i przede wszystkim zabawny występ. Zadbali o dobrą atmosferę. POLECAM !!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret