kabaret
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

kabaret

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz - Bilety na kabaret

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz - Lubin Centrum Kultury Muza | Kupuj Bilety Online

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

20.03.2020, 18:00 Centrum Kultury Muza
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Lubin

Recenzje

2 godziny śmiechu brzuchy bolały 🤣🤣😁😁
Miałam wielkie oczekiwania co do Smile-ów i nie zawiodłam się :) Wiadomo że nowe skecze nabierają charyzmy z czasem i jak się do nich wkrada trochę improwizacji... Dodatkowo zostałam mile zaskoczona serdecznością i szacunkiem do widzów na spotkaniu powystępowym - przeważnie Kabarety odbębniają swoje i traktują fanów jak zło konieczne.
Super wystep, oby tak dalej
Było super. Oglądanie na żywo jest wielką atrakcją i sprawia niesamowite wrażenie. Nowe skecze świetne "jacuszki" i Bożena mega fajne. Uśmiałam się setnie. Szkoda że pewien łysy pan nie miał poczucia humoru ale to jakiś wyjątek .Jesteście wspaniali. Benefis P.Pawła udany, brakowało tylko szampana albo jakiś kwiatów. Życzę dalszych pomysłów do rozbawiania "łysych'
Polecam!
było wyśmienicie
Było super. Nie pamiętam kiedy tak się śmiałam. nowy program kabarettu jest rewelacyjny! Naprawdę warto pójśc!
Rewelacja! Świetny kontakt z publicznością ! Bawiłam się wybornie.
Występ rewelacyjny.Fantastycznie spędzony wieczór
Dziękuję za wspaniale spędzony wieczór i dobrą zabawę. Chłopaki jak zawsze świetni w tym co robią. Zdecydowanie polecam!
Super spędzony czasu 😊 Tylko policzki bolą od ciągłego śmiania się 😁
Najlepszy kabaret w Polsce! smaczne, niewymuszone żarty, wspaniali kabareciarze. Widać że scena to ich pasja. Uśmiałam się jak nigdy. Kocham ich i zawsze z niecierpliwością czekam na nowe programy. A niektóre skecze mogę oglądać bez końca.
SoviaKochaSmile 13.12.2019 08:31
Świetny występ! Chłopaki z kabaretu są niesamowici! Wszystkim gorąco polecam!
"Łysy" poczuł się urażony...nie wszystko co śmieszy innych ,również bawi samego zainteresowanego.
Cały czas świetna zabawa chociaż na poprzednim programie Kabaretu Smile się popłakałam a tym razem nie , chyba był ciut słabszy
Wszystko sprawnie czytelnie. występ super. Polecam.
Super, było warto udać się na ich występ. Polecam.
Super przedstawienie, jak zawsze ze Smilem.
czekam na powrtórkę w telewizji, Smilie jak zwykle dało radę , wszystkie skecze premierowe!
DEBIUT NA SCENIE ZALICZONY :) BYŁO MEGA ZAJEBISCIE ;P
Świetna zabawa, niesamowite przeżycie. Gra aktorów na wysokim poziomie.
było rewelacyjnie!!!! Żadna ilość gwiazdek nie odda tej świetnej zabawy, ogromnej ilości śmiechu i wspaniałej atmosfery :)
Super! Pierwszy raz byliśmy na kabarecie i bardzo się cieszymy że wybraliśmy kabaret "Smile". Skecze, humor, kontakt z widownią, wszystko na jak najwyższym poziomie.Brawo!
Było rewelacyjnie
Poprzednie programy byłe lepsze, ładny, ale szału nie było. Nie dość że spóźnieni z rozpoczęciem, to za długo trwała rozmowa z publicznością
nie popisał się ktoś odpowiedzialny za dźwięk. bardzo głośno, za głośno. Nie mogliśmy się momentami skupić na występujących, gdyż ten głośny dźwięk aż wwiercał się w głowę. Sam kabaret Smile, pomimo, że bardzo ich lubię, jednak nie bawił nas tak jak mieliśmy nadzieję, że będzie.
Polecam zobaczyć. :-)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Lubin inne wydarzenia