kabaret

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Przemyślu!

kabaret

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Przemyślu!

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Przemyślu! - Bilety na kabaret

Kabaret Trzecia Strona Medalu powstał w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu, a od 2013r. związany z krakowską sceną kabaretową. To właśnie w Przemyślu stawiali swoje pierwsze kroki, nim wyruszyli w daleką podróż, by zarażać podkarpackim humorem i entuzjazmem innych ludzi. Dotychczas uczestniczyli w ponad 30 festiwalach kabaretowych oraz zostali laureatami 27 nagród, w tym dziesięciu nagród głównych oraz ośmiu nagród publiczności.

Zaprezentują się z programem " Cały żartem i pół serio" . Jest to połączenie pomieszania z poplątaniem przy akompaniamencie gitary elektrycznej. Ukazuje trzecią stronę medalu pozornie zwykłych sytuacji, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze!

Więcej o nich możecie znaleźć odwiedzając stronę www bądź fanpage:

https://www.facebook.com/KabaretTrzeciaStronaMedalu

http://kabarettrzeciastronamedalu.pl/

Jesteście gotowi na wyjątkowy wieczór z Kabaretem Trzecia Strona Medalu? Powiadomcie wszystkich znajomych i przybywajcie bawić się razem z "Medalikami"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super.
Bardzo dobry występ! Kabaret godny polecania każdemu kto ma chociaż odrobinę poczucia humoru. Bardzo bogaty program na wysokim poziomie. Pozdrawiam i polecam.
Wystep rewelacja! Polecam spodziewalem sie mlodego kabaretu z kiepskimi skeczami a tu MEGA zaskoczenie. Pelen profesjonalizm rewelacyjne podejscie do publicznosci ..... trzeba to zobaczyć i przekonać się który z Panow jest tym NAJ;)
Dominik Kuczkowski 31.10.2015 10:46

Polecane