kabaret

Kabaret na cały rok

kabaret

Kabaret na cały rok

Kabaret na cały rok - Bilety na kabaret

No to wyobraź sobie, Drogi Widzu, że udaje Ci się złowić złotą rybkę. Do pewnego momentu dialog idzie klasycznie: „Wypuść mnie, rybaku!”, na co Ty: „A co z tego będę miał?”; no i rybka: „Spełnię twoje Trzy życzenia!”

Już Ci się samochody i wille marzą, już sejf pełen, brylanty i diamenty na szyjach Twoich aktualnych kobiet; ale rybka mówi, że tak łatwo nie będzie, bo jest kryzys w branży czarodziejskiej i ona może spełnić trzy życzenia w obszarze duchowym. No to pierwsze życzenie jest oczywiste: „Chciałbym spędzić szampański wieczór; żeby było śmiesznie, niegłupio, w eleganckim miejscu, aby z czystym sumieniem można się było sąsiadowi czy znajomemu pochwalić”. A złota rybka z miejsca proponuje: „Sala Kongresowa w Warszawie może być? To zanotuj sobie – 24 stycznia o 17.00. Kabareton. Na cały rok!”

Teraz drugie życzenie… „Żeby ci artyści to nie jakaś trzecia liga była, tylko dawać mi tu najlepszych rozśmieszaczy w kraju”. A złota rybka tonem uśmiechniętej akwizytorki płynu do czyszczenia paneli podłogowych wyrzuca kolejne nazwy: „Kabaret Moralnego Niepokoju; Ani Mru Mru, Limo, Dno, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów; … Może być?”

No, wiadomo, taki zestaw wiadomo, może być… Jeszcze trzecie życzenie. I mówisz tak: „Ale żeby obok tych wszystkich skeczy i monologów była jeszcze muzyczka… wiesz, sympatyczna, pomysłowa a nie jakieś tam rubaszne disco-polowe jingle. I żeby była podana w oryginalny sposób. No i żeby klasycznie, ale bez nadęcia. Finezyjnie, ale dla ludzi. Elegancko, ale z lekkością, dowcipem i wyobraźnią”. A złota rybka na to: „Ba! Oprawę muzyczną zapewnia Grupa Mo Carta!!! A sposób w jaki ją zaprezentują też należeć będzie do niespotykanych”

I już. Słowo się rzekło, trzy życzenia spełnione, rybka z powrotem pływa w morskich głębinach. A Ty przypominasz sobie jeszcze jedną istotną rzecz. I krzyczysz: „Rybkooo! Rybkoooo! Jeszcze jedno; żeby całą tą imprezę poprowadzili jacyś nieźli konferansjerzy!!!”

A złota rybka wynurza się z morza i śmieje się prosto w głos: „Bez przesady! Teraz to mnie możesz pocałować! Ty już wiesz gdzie!!!”

I dlatego całość poprowadzą Artur Andrus i Tomasz Jachimek.

Choćby dlatego koniecznie trzeba tam być. 24 stycznia 2010, Sala Kongresowa, godz.17:00 – „Kabaret na cały rok” tylko raz na rok.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret na cały rok

Fantastyczny występ, bogaty artystycznie, pełen niespodzianek oraz pozostawiający aurę dobrego humoru na długo oraz zachęcający do obecności na podobnych imprezach.
bilety to był prezent dla rodziców, wrócili w super humorach, a na prośbę o recenzję odpowiedzieli jednym słowem: "zaje...cie" :) to był chyba najlepszy prezent!!! :)
Sporą część skeczów już miałem przyjemność poznać wcześniej.
świetna zabawa
brak oprawy muzycznej, nie liczy się ta wyświetlana, ogólnie tak jakoś smutno i biednie, Limo, Czesław i Moralnego Niepokoju rewelacja, reszta słabo
Niestety zabrakło grupy Mocarta :-(
Bardzo niski poziom zaprezentował kabaret Łowcy.B
poczatek troche przynudzajacy
Jestem zadowolona z programu. Wiele gwiazd, dużo śmiechu!
martencja10 26.01.2010 10:43
Tego nie da się opisać słowami. Artyści nie zawiedli, uśmiałam się do łez. Było cudownie, fantastycznie, super, ekstra, naj naj naj...!!!
ani mru-mru sie kompletnie nie popisal.takie stare skecze to powinno im byc wstyd ze pokazuja. zenada !
świetni występujący. Nowy repertuar z niesamowitą dawką humoru. Świetni nowi artyści na scenie
Rewelacja! Kupa śmiechu! Bardzo fajny dobór artystów. Każdy oryginalny :-) Rozrywka z najwyższej półki.
bardzo pozytwynie zaskoczył mnie kabaret LIMO, szoda ze KMN był w niepełnym składzie i pokazał tylko 2 skecze
bezkonkurencyjny był Kabaret Moralnego Niepokoju - klasa sama w sobie, ale fajnie że było także troche mniej znanych kabaretów...
REWELACJA!
O.K.
karolina 25.01.2010 21:45
Najlepsi wykonawcy - Kabaret Limo i Moralnego Niepokoju
zabrakło ogłaszanej Grupy Mozarta, a pokazanie nagrań na ekranie było najsłabszym punktem programu.
wspaniały kabaret moralnego niepokoju, wszystkie inne też na dobrym poziomie, cudowny tomasz jachimek ( nie znałam go takiego)
assia777 25.01.2010 19:50
Kabaret Łowcy.B, który występował jako pierwszy - zupełnie nietrafiony. Kabaret ten reprezentuje bardzo niski poziom artystyczny i nie powinien być uwzględniany w tego typu imprezie (zdanie 4 osób z 4 kupionych biletów). Dłużej powinny występować najpopularniejsze kabarety, czylu Ani Mru Mru oraz Kabaret Moralnego Niepokoju. Świetny był też Kabaret Limo. Pozostałych tak naprawdę mogłoby nie być. Prowadzący wywarli na nas bardzo dobre wrażenie.
Górski z KMN ponad wszystkimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kałamaga na drugim miejscu a szkoda że Żurek Roman nie występował
zolnierz77 25.01.2010 19:29
Występy poszczególnych kabaretów bez żadnego powiązania ze sobą a tym bardziej do tematu i opisu programu. Dużo starych skeczy, zespoły nie kompletne, brak atmosfery zabawy a chwilami nudno.
Super:)
Dobra, z miłym zaskoczeniem - nadprogramowo kilka kabaretów nie wymienianych w reklamie występu
Jestem bardzo zawiedziona. Bardzo niski poziom artystyczny, bazujący na wulgarności, często zwyczajnie nie śmieszny. Do tego niektórzy (Ani Mru Mru np.) poszli na tzw. "łatwiznę" i przedstawili swoje bardzo znane i niestety już oklepane skecze. Niestety większość mało znanych kabaretów była beznadziejna, a występy tych znanych stanowiły 10 % czasu spędzonego w Sali Kongresowej. Oboje z mężem czujemy się rozczarowani i oszukani. Nie zawiedli jedynie wspaniali i inteligentni, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju. Zagrali z wielkim zaangażowaniem i pokazali nowe numery.
dzieszczynka 25.01.2010 14:42
Ogólnie wszystko w porządku tylko trochę za długo.
zolwkasia 25.01.2010 14:01
Kabaret DNO chyba musi popracować nad nowymi skeczami.
większość skeczy powtarzała się z roku poprzedniego, spodziewałam sie świeżej dawki humoru która zwiasuje programy zespołów kabaretowych na cały rok, Ani Mru Mru nie popisali się niczym rewelacyjnym, spoczeli na laurach???? KMN jak zwykle nei zawiódł. Chociaż skecze nie nowe to zagrane z sercem i zaangazowaniem. Ogólnie oprawa dobra.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret