kabaret

Kabaret pod Bańką

kabaret

Kabaret pod Bańką

Kabaret pod Bańką  - Bilety na kabaret

O kabarecie "Pod Bańką" kilka zdań + VAT

* Kabaret "Pod Bańką" to zespół działający już od 18 lat w Toronto, w skład którego wchodzą aktorzy, muzycy i autorzy tekstów, kompozytorzy. Na stałe wrósł w pejzaż artystyczny Toronto przyciągając na każde przedstawienie ponad 600 widzów.
* Kabaret "Pod Bańką" nie tylko występuje w Toronto, ale również w innych miastach Kanady, Stanów Zjednoczonych oraz jako pierwszy kabaret działający po drugiej stronie Atlantyku koncertuje w Polsce.
* Kabaret "Pod Bańką" to elegancja, świetny dowcip, własne aktualne teksty i muzyka.
* Kabaret "Pod Bańką" to 60 programów premierowych czyli ponad 150 godzin nieustannego śmiechu.
* Jako jedyny polski kabaret wystąpił na oficjalnym Kongresie Galowym podczas Igrzysk Olimpijskich w Vancouver !!!
* Nagroda Dziennikarzy na Przeglądzie Aktorskich Spektakli Kabaretowych "Przewałka 2000" w Szczawnie Zdroju.

VAT
Emilia Krakowska - Kabaret "Pod Bańką" to jest kabaret do zjedzenia. Pracuję wiele lat na estradzie i szczerze powiem, że jest to ewenement. Rzadko się zdarza oglądać taki ansambl twórczy - piszący, grający. Przypomina mi to występy tych najlepszych ze świata kabaretu. To jest eleganckie, profesjonalne, reprezentuje świetny poziom. To nie kurtuazja gościa, ale prawdziwe słowa uznania i podziwu.
Krystyna Sienkiewicz - Jesteście fantastyczni, komunikatywni, inteligentni, zabawni i niestety młodsi. Występując z Wami czułam się "pod bańką", bo kabaret Wasz uderza do głowy i troszeczkę niżej - w serca.
Agnieszka Fatyga - To co myślę o nich mogę ująć w jednym zdaniu: "Hemar w Londynie - "Bańka" w Toronto". Nic dodać nic ująć.
Krzysztof Piasecki - Jeśli chodzi o kabaret "Pod Bańką" to mogę powiedzieć, że nie odbiegają swoim poziomem od kabaretów krajowych. A wiele z nich przewyższają... Teksty mają inteligentne, a wykonanie jest profesjonalne. Widać, że się przykładają i że przyłożyć się umieją. Nie widziałem dużo, ale to, co widziałem pozwala mi napisać to, co powyżej. Jestem w branży tyle lat, że umiem rozpoznać nawet na malutkim fragmencie programu, co kto jest wart. A oni warci są!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret pod Bańką

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret