kabaret
Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski

kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski - Bilety na kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świetokrzyski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji | Kupuj Bilety Online

Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.

Dobry wieczór – tak wita publiczność kabaret K2 a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Kabaret Skeczów Męczących , Igor Kwiatkowski bawiąc publikę przez ponad 2 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór.

Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów , którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel - rozbawić Was do łez! Kabaretowy Dobry Wieczór to więcej niż kabareton - To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było.

Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy Dobry Wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Ostrowiec Świetokrzyski

Recenzje

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
20.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Ostrowiec świetokrzyski inne wydarzenia