kabaret

„Kobiety Kobietom” - warsztaty i wykłady motywacyjne (spotkanie II)

kabaret

„Kobiety Kobietom” - warsztaty i wykłady motywacyjne (spotkanie II)

„Kobiety Kobietom” - warsztaty i wykłady motywacyjne (spotkanie II) - Bilety na kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Gmina Kozienice serdecznie zaprasza na drugie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych, w ramach projektu „Kobiety Kobietom”, które odbędzie się w dniu 19 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerem cyklu jest Fundacja Energia-Działanie z Kozienic oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Zapraszamy na profil wydarzenia na stronie FB: „Kobiety Kobietom” - warsztaty i wykłady motywacyjne (spotkanie II)

Bilety* w cenie 10 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 11 maja 2022 r. (środa).

  • Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

Po spotkaniu będzie można nabyć dobrowolną cegiełkę o wartości 30 zł, wyłącznie za gotówkę, z rozprowadzenia których, dochód w całości przeznaczony będzie na badania profilaktyczne USG piersi kobiet z Ziemi Kozienickiej w przedziale 18-49 lat (populacja nieobjęta programem profilaktyki NFZ) oraz na wsparcie chorych na raka, będących w trudnej sytuacji materialnej.
Debiutancki zestaw autorski Beaty Smykiewicz-Różyckiej (książka+audiobook) z autografem autorki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Kobiety Kobietom” - warsztaty i wykłady motywacyjne (spotkanie II)

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret