kabaret

Krzysztof Daukszewicz

kabaret

Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz - Bilety na kabaret

Krzysztof Daukszewicz swoje początki działalności estradowej rozpoczął w roku 1975 gdy współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim, za swój autorski program Dookoła Wojtek.W latach 1983-1986 współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenna farsę Cycek. Od 1986 do 1990 występował w Kabarecie pod Egidą.Krzysztof Daukszewicz występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizował programy w TV. Jest autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku Przegląd. Od 2005 jest stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego Szkło kontaktowe nadawanego na antenie TVN24.Do najbardziej znanych utworów tego artysty należą m.in.: "McDrive", "Łódka Bols", "Easy Rider".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Krzysztof Daukszewicz

Bardzo dobry występ. Czas spędzony z panem Daukszewiczem wyborny
świetny lekki dowcip Artysty. Warto w dzisiejszych czasach poświęcić te przeszło 90 minut na tak dobrą odskocznię i dużą dozę humoru. Szkoda , że tak krótko zdało by się rzec. Polecam i młodszym i starszym :)
Jesteśmy zachwyceni. Po prostu MISTRZ.
Fantastyczna zabawa,świetne teksy ,zawsze aktualne ,pozostaje jak zawsze niedosyt ,że tak szybko czas upłynął i chciałoby się więcej,więcej, więcej...
Było naprawdę super. Będę miło wspominać.
Genialny polecam polecam polecam
Jak zawsze Krzystof Daukszewicz jest bardzo dobry w tym co robi. Pełen humoru i mądrości z życia dowcipnie przedstawiony, występ super.
Występ Pana Krzysztofa to balsam dla duszy znękanej rządami oszołomów. Szczery śmiech pozwala nabrać dystansu do panującej głupoty. Dobrze zobaczyć, że jest nas bardzo wielu czujących podobnie. Kawał dobrej roboty, Panie Krzysztofie! Plurimos annos!!!
Jak zawsze wspaniały występ p. Krzysztofa Daukszewicza.
Moi rodzice bardzo milo spedzili czas,sa bardzo zadowoleni.
Pan Krzysztof był w wybornej formie. Występ nie dla idiotów!
Niestety występ został odwołany . Jak uzyskać zwrot pieniędzy za bilet ?
Pan Krzysztof zawsze rewelacyjny! Oby występował nam 100 lat na scenie!
Pan Krzysztof Daukszewicz od lat jest moim ulubionym satyrykiem i autorem pięknych piosenek. Jego satyra inteligentnie, dowcipnie i bardzo celnie ocenia naszą wcale nie śmieszną rzeczywistość. Wieczór niezwykle udany.
Koncert p. Krzysztofa jak i sam Artysta byli super.
Rewelacja. Pan Krzysztof ciągle w najwyższej formie i oby jak najdłużej. Każdemu (z poczuciem humoru; ponuracy raczej się nie zabawią) polecam ten program. Smakowity i trochę "pieprzny". Znakomity.
Bardzo miło spędzony czas ,jak najbardziej udany występ p.Krzysztofa.
Rewelacja! Prawie dwie godziny inteligentnego, błyskotliwego humoru. Polecam!
Pan Krzysztof był (jest) wspaniały!!!
Pan Krzysztof zawsze gwarantuje dobrą zabawę trafnymi, inteligentnymi tekstami i piosenkami. Super zabawa, dużo śmiechu. Polecam
Pan Krzysiu to wspomnienie moich dziecinnych lat kiedy z rodzicami oglądałam jego występy. Niezmiennie dowcipny, wciąż tworzy nowe żartobliwie utwory, głos taki jak pamiętam z dzieciństwa. Występ - rewelacja, doskonale odnosi się do bieżących wydarzeń, ręce bolały mnie od klaskania. Polecam.
Bardzo miły, trochę śmieszny a trochę sentymentalny program, generalnie dużo dobrej zabawy i śmiechu oraz nieco melancholii. Bardzo polecam, żarty Pana Krzysztofa nigdy się nie starzeją, a wyjście na jego występ to gwarancja udanego, świetnie spędzonego wieczoru :).
Wyjątkowe spotkanie. Super dowcip . Wspaniała zabawa.
Super. Pan Krzysztof jak zwykle fenomenalny.
Świetnie się bawiliśmy. Pan Daukszewicz jedyny w swoim rodzaju.
Świetny występ!!! Pan Krzysztof w formie!!! Dawno się tak nie uśmiałem :)
Występ bardzo udany, Pan Daukszewicz „naładował” nas humorem na długi czas. Satyra na wysokim poziomie, angażująca, pobudzająca do refleksji, wysmakowana...
Wieczór bardzo udany, Pan Krzysztof jak zawsze w świetnej formie!
Uwielbiam Pana Krzysia
Super występ było wspaniale
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret