kabaret Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz - nowy program "Stare And Nowe"

kabaret Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz - nowy program "Stare And Nowe"

Krzysztof Daukszewicz - nowy program "Stare And Nowe" - Bilety na kabaret

Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki.

Krzysztof Daukszewicz – urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Krzysztof Daukszewicz po przeprowadzce w 1978 r. do Warszawy zaczął występować w kabarecie Na Pięterku. W latach 1979 – 1984 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono dwa programy artysty: satyryczny „Dziury na drodze” oraz musical dla najmłodszych widzów – „Dzieci taty Zeusa”. W latach 1983 – 1986 artysta współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 r. otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenną farsę „Cycek”. Od 1986 r. do 1990 r. był członkiem kabaretu Pod Egidą. Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku „Przegląd”. Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” w 2009 r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

04.03.2022, 19:00 Adria Teatr
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Krzysztof Daukszewicz - nowy program "Stare And Nowe"

Bardzo dobry występ. Czas spędzony z panem Daukszewiczem wyborny
świetny lekki dowcip Artysty. Warto w dzisiejszych czasach poświęcić te przeszło 90 minut na tak dobrą odskocznię i dużą dozę humoru. Szkoda , że tak krótko zdało by się rzec. Polecam i młodszym i starszym :)
Jesteśmy zachwyceni. Po prostu MISTRZ.
Fantastyczna zabawa,świetne teksy ,zawsze aktualne ,pozostaje jak zawsze niedosyt ,że tak szybko czas upłynął i chciałoby się więcej,więcej, więcej...
Było naprawdę super. Będę miło wspominać.
Genialny polecam polecam polecam
Jak zawsze Krzystof Daukszewicz jest bardzo dobry w tym co robi. Pełen humoru i mądrości z życia dowcipnie przedstawiony, występ super.
Występ Pana Krzysztofa to balsam dla duszy znękanej rządami oszołomów. Szczery śmiech pozwala nabrać dystansu do panującej głupoty. Dobrze zobaczyć, że jest nas bardzo wielu czujących podobnie. Kawał dobrej roboty, Panie Krzysztofie! Plurimos annos!!!
Jak zawsze wspaniały występ p. Krzysztofa Daukszewicza.
Moi rodzice bardzo milo spedzili czas,sa bardzo zadowoleni.
Pan Krzysztof był w wybornej formie. Występ nie dla idiotów!

Polecane z kategorii kabaret