Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

kabaret Marcin Daniec

Marcin Daniec Recital

kabaret Marcin Daniec

Marcin Daniec Recital

Marcin Daniec Recital - kabaret

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MARCIN DANIEC

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu.

Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Udowodnił to m.in. podczas czerwcowego występu w kieleckim amfiteatrze. Bisował wtedy pięciokrotnie a publiczność zgromadzona na Kadzielni długo oklaskiwała go na stojąco !!!

Marcin Daniec od 40 lat bawi Polaków. Na scenie od zawsze wierny jest swoim zasadom: nie przeklina, nie opowiada się po żadnej ze stron politycznego sporu, nie żartuje ze śmierci i poważnych chorób. Pozytywnie podchodzi do życia. Nie sposób odmówić mu poczucia humoru i energii.

Zatem zapowiada się wspaniały i nie zapomniany wieczór z Marcinem Dańcem!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Marcin Daniec Recital


Jak działają recenzje?
Pyszna zabawa, ubaw po pachy.
Andre 24.10.2022 09:28
Bardzo nam się podobało.
Fafara 22.10.2022 20:28
Występ rewelacyjny! Polecam serdecznie! Pan Daniec jak zwykle pokazał ze można się bawić z ogromna klasą bez żadnych podziałów i obrażania. 2 godziny występu głównego gdzie człowiek śmiał się non stop i chyba to co u Pana Dańca zachwyca najbardziej a czego brakuje współczesnym artystom - ten człowiek udowadnia ze można stworzyć coś niesamowicie śmiesznego bez obrażania, chamstwa i wyśmiewania niektórych środowisk! Jestem jak zwykle pod ogromnym wrażeniem. A! I ogromny szacunek do publiczności - pół godziny bisowania😉
Sylwia 22.10.2022 09:45

Polecane z kategorii kabaret